2018 Model Yeni iPhone’ların Hangi İsimlerle Geleceği Belli Oldu

Son bir sızıntı Apple‘ın en yeni telefonları için iPhone XS, XS Max ve XR isimlerini doğruladı ve yeni Apple Watch boyutlarını ortaya çıkardı. İlk olarak ATH tarafından tespit edilen isimler, Apple.com‘da barındırılan bir ürün site haritası XML dosyasında bulunur ve AppleCare desteği, telefon kılıfları ve Watch bantları dahil olmak üzere satın alınabilecek öğelerle ilişkilendirilir. Bugünün sızıntısı, “iPhone XS Plus” ve “iPhone XC” isimlerini çekişme dışı bıraktı.

Yeni Saat Boyutları Da Var

XML dosyası, Apple Watch Series 4 adını ve daha geniş 40mm ve 44mm boyutlarındaki yeni saat bantlarını (mevcut Apple Saatleri 38mm veya 42mm’dir) ve çeşitli renklerden bahsetmektedir.

Dosya yayından çekildi, ancak birkaç ekran görüntüsünü elde ettikten sonra.

Messages_Image_3874634954_

Messages_Image_4073696591_

Messages_Image_366575403_

Dosya ayrıca iPhone XS ve iPhone XS Max cihazları için yeni Apple vakalarını da ortaya koyuyor. Silikon kılıflar gece mavisi, beyaz, siyah, taş ve Ürün KIRMIZI olarak gelirken, deri kılıflar eyer kahverengisi, taupe, siyah ve Ürün KIRMIZI olarak sunulacak. Deri folyo kılıfları siyah, Ürün KIRMIZI, yeşil, Cape Cod mavisi ve şakayık pembe renkte de listelenmiştir. iPhone XR için Apple kılıfları listelenmiyor.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir