Gizlilik Politikası

www.teknobuk.com adresinde yer alan içeriklerin tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirtilen Gizlilik Politikası ve detaylarını kabul etmiş sayılır.

Bu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgileri sizinle paylaşmamız önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Gizlilik İlkelerimiz

www.teknobuk.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Tüm kullanıcıların gizlilik ilkelerine saygı duyar. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.teknobuk.com internet sitesine ait olan ürün ve hizmetleri kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık bilgiler değildir ve hiçbir şekilde www.teknobuk.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

WordPress veya www.teknobuk.com internet sitesine üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgiler gizlilik ilkemiz içerisinde saklanır. www.teknobuk.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirebilir ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

İnternet sitemizde bulunan içeriklere yorum yapmak için ad-soyad ve e-posta adresi bilgilerinizi istiyoruz. Bu bilgilerinizi girmeniz ve yorum yapmanız halinde bu bilgileri saklıyoruz.

Bilgi Paylaşımı

www.teknobuk.com internet sitesi sizden toplanan kişisel bilgileri; sitemize bağlı olmayan, bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlere veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satışını yapmaz veya paylaşmaz.

www.teknobuk.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir. Kullanıcılara e-posta yolu ile bilgilendirme yapılır.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

Reklamlar

Sitemizde Google Reklamları kullanılmaktadır. Google, size kişiselleştirilmiş reklamlar gösterebilmek için çerezleri kullanır ve ziyaret ettiğiniz internet sitelerinde geçirdiğiniz zamanı, açtığınız sayfaları ve benzeri şeyleri takip eder. Daha fazla bilgi edinmek için Google’ın gizlilik politikasına bakabilirsiniz.

www.teknobuk.com internet sitesinin, üçüncü taraf reklamverenler tarafından kullanılan bu çerezlere erişimi veya kontrolü olmadığını unutmayın.