2018 Model iPhone’ların Türkiye Fiyatı Cepleri Fena Yakacak

Apple’ın 12 Eylül’de yapacağı lansmanla birlikte duyuracağı 3 yeni iPhone modeli olan: iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone 9’un Türkiye fiyatı ortaya çıktı.

Son zamanlarda Apple’ın yeni iPhone modelleri ile ilgili birçok haber ortaya çıktı. Sızıntılar sayesinde cihazların tasarımları ve isimlerini öğrenmiştik. Bunların ardından şimdi de merakla beklediğimiz cihazların Türkiye fiyatlarına da ulaşıldı. Apple’ın uygun fiyatlı olarak lanse ettiği cihazların yeni fiyat politikası ile birlikte başlangıç fiyatları işte şöyle:

  • iPhone XS – 799 Dolar
  • iPhone XS Plus – 999 Dolar
  • iPhone 9 – 699 Dolar

Yukarıdaki bilgilerle beraber sızdırılan görseller, Apple’ın Türkiye’deki yeni fiyat politikasını da karşımıza çıkarıyor. Sızdırılan ek görseller sezona damga vuracak 3 yeni iPhone modelinin Türkiye fiyatları:

  • iPhone XS – 12 bin TL
  • iPhone XS Plus – 15  bin TL
  • iPhone 9 – 10 bin TL

iphone-xs-plus-tr-fiyat

Apple’ın uygun fiyatlı olarak lanse ettiği cihazlar dolar kurundaki sürekli dalgalanmadan dolayı yüksek bir etiket fiyatıyla sunulacak. iPhone 9’un bile 10 bin TL civarında bir fiyatlamayla satılacak olması Türkiye için bu cihazların kesinlikle uygun fiyatlı olmadığını açıkça gösteriyor. Bu dolaşan fiyat dedikodusunda koyulacak son noktayı Apple’ın 12 Eylül’de yapacağı büyük lansmanda göreceğiz. Umarız daha uygun bir fiyatla karşımıza çıkarlar. Yeni iPhone modelleri ile ilgili yeni haberleri de sizlere ulaştıracağız.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/iphone-9-ve-iphone-xs-plus-in-apple-haber-2738610/

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

1 Response

  1. 10 Eylül 2018

    […] İLGİLİ YAZI2018 Model iPhone’ların Türkiye Fiyatı Cepleri Fena Yakacak […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir