Apple iPhone 12 Serisinin Tanıtım Etkinliğini Buradan Canlı İzleyin

Birçok teknoloji tutkunun ve elbette Apple hayranının beklediği o gün geldi! Apple, nihayet yeni iPhone 12 serisini tüm dünyaya duyuracak. ABD merkezli teknoloji devi Apple, bugün (13 Ekim 2020) Türkiye saati ile 20.00’da yeni iPhone 12 serisinin tanıtım etkinliğini canlı olarak yayınlayacak. Etkinlik şirketin resmi YouTube hesabı üzerinden çevrimiçi ve canlı bir şekilde düzenlenecek. Yazı içerisindeki YouTube videosu üzerinden etkinliği canlı olarak izleyebileceksiniz.

Apple’ın yaklaşan etkinliğinde dört farklı iPhone 12 modelini tanıtmasını bekliyoruz. Bu dört modelden ikisi “Pro” model olarak gelecek. Diğer ikisi ise kamera ve bazı diğer özellikler konusunda daha düşük bir cihaz olarak karşımıza çıkacak. Daha önceden bu modellerin isimleri de elbette sızdırıldı. Ortaya çıkan bilgilere göre cihazlar iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak isimlendirilecekler.

Fiyat konusunda tabii ki resmi bir bilgi ortada yok. Gerçek fiyatı öğrenmek için saat 20.00’daki etkinliği beklememiz gerekecek. Ancak yine bazı sızıntılar cihazların olası fiyat etiketleri konusunda tahminler sunuyor. Bu sızıntılara göre en düşük özellikli olan iPhone 12 Mini, $649 gibi bir başlangıç fiyatına sahip olacak. Öte yandan en yüksek özellikli iPhone 12 Pro Max modelinin ise $1.399 gibi bir fiyat etiketi ile geleceği söyleniyor.

Apple-iPhone-12-Lansman-Oncesi-Sizinti-1024x576

Apple’ın “Hi, Speed.” sloganı ile giriş yapacağı tanıtım etkinliğinde yeni nesil iPhone modellerinin yanı sıra bir takım donanım ürünlerinin de tanıtılması bekleniyor. Bu ürünlerden de biri de direkt olarak Amazon Alexa ve Google Home Mini’nin rakibi olarak karşımıza çıkacak olan yeni bir HomePod Mini hoparlör olabilir. Bu cihaz, muhtemelen $100 gibi bir fiyat etiketine sahip olacak ve önümüzdeki hafta satışa sunulacak.

Bunlara ek olarak iPhone 12 serisindeki tüm modellerin gücünü Apple’ın güçlü A14 yonga setinden alacağı belirtiliyor. HomePod Mini cihazı ise Apple S5 işlemci ile karşımıza çıkacak. Öte yandan iPhone 12 serisinin tüm üyeleri OLED ekrana sahip olacak ve bu sayede gerçekten güzel bir görüntü sunabilecek. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Apple’ın “Hi, Speed.” sloganlı etkinliği bugün saat 20.00’da şirketin YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Bununla birlikte etkinliği aşağıdaki video üzerinden Teknobuk.com’da canlı olarak takip edebilirsiniz.

Apple iPhone 12 Serisinin Tanıtım Etkinliği (Canlı İzle):

https://youtu.be/KR0g-1hnQPA

“Apple iPhone 12 Serisinin Tanıtım Etkinliğini Buradan Canlı İzleyin” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir