Apple Store, Apple Lansmanı Öncesinde Geçici Olarak Kapatıldı

Apple’ın bugün TSİ 20.00’da gerçekleştireceği tanıtım etkinliğine çok az bir süre kala Apple Store kısa süreliğine kapandı.

Teknoloji severler nefesini tutmuş bir şekilde bu etkinliği bekliyor. Lansmana saatler kala Apple, Apple Store’u kısa süreli bakıma almışa benziyor. Türkiye mağazası da dahil olmak üzere Apple Store’a girmek isteyen herkes, kısa süre sonra geri gelineceğini belirten bir mesajla karşılaşıyor.

applestorekapalı

iPhone Xs, iPhone Xs Max ve 6.1 inçlik iPhone ‘Xr’ modellerinin çoğunu göstermeyi bekliyoruz, ancak dördüncü nesil Apple Watch için de büyük bir segment bekliyoruz.

Apple şu anda bir çok ürünü hokkabazlıyor. Güncelleme ve tanıtım için pek çok cihaz adayı var ama Apple’ın bugün her şeyi duyurup duyurmayacağı ya da Ekim ayında başka bir etkinlik için ürünler üretip kaydetmeyeceği konusunda söylentiler hala net değil.

Telefonların ve saatlerin bir kaç saat içinde gösterilmeleri kesin, diğer her şey havada. AirPower şarj matının yayınlanma tarihini AirPods için yeni kablosuz şarj durumunun yanında görebiliriz.

İnce çerçeve iPad Pro’nun de bir görünüm yaratma şansı var, 11 inç ve 12,9 inçlik modellerde bu sonbaharda piyasaya süreceklerini biliyoruz.

Donanımın dışında, Apple iOS 12, watchOS 5, macOS Mojave ve TVOS 12 için yayın tarihlerini duyurdu. Apple, normal yayınlanma planını izlerse, iOS 12, Salı veya Çarşamba günü gelecek hafta herkesin kullanımına sunulacak. Ayrıca, bazı yeni ve henüz duyurulmamış yeni özelliklerle birlikte, çalışmalarda HomePod OS güncellemesinin olduğunu biliyoruz.

 

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir