Bir Youtuber’ın Tasarladığı Ford F-350 Tekerlekleri Oldukça İlgi Çekti

WhistlinDiesel adlı Youtube kanalı çılgın ve bir o kadarda eğlenceli fikirleriyle ilgi çekici videoları izleyicileri ile paylaşıyor. Bu sefer kanal karşımıza çok daha farklı konseptli bir video ile çıktı. Gelin şimdi Ford F-350 tekerlekleri için tasarlanmış bu diken şeklindeki metallere yakından bakalım.

WhistlinDiesel Youtube kanalında yayınlan yeni video Ford F-350 tekerleklerinde uygulanan diken tarzında yapılan lastiklerin ilginç tasarımını ortaya koydu. Oldukça yıkıcı bir etkiye sahip olan bu tekerlekler videoya bakacak olursak Ford F-350’yi çok farklı bir havaya sokmuş durumda.

Videoda görünen tekerleklerin çelikten yapıldığı ifade edildi. Korkutucu görünen tekerleklerin pratikte çokta karşılığını olmadığını söyleyelim böyle düşünmemizin nedenini videodan gördüğünüz üzere WhistlinDiesel, arabayı hareket ettirme konusunda baya bir zorluk çekiyor.

İşte Karşınızda Korkutucu Tekerlekleri ile Ford F-350

Ford-F-350

Maalesef arabanın ağırlığına boyun eğen tekerlek bir süre dönmemeye başladı. Dönmeyen bu dikenli tekerlekler arabanın motorunu daha çok çalıştırdı ve motor hasar aldı. Bu kadar çok zorladıktan sonra bakalım WhistlinDiesel eskisi kadar iyi kullanabilecek mi arabasını.

Değişik bir yapıya sahip olan Ford F-350 tekerlekleri hatırı sayılır bir mesafe kaydetti ve üstünden geçtiği zemine de bir hasar verdi fakat bir süre geçtikten sonra aracın dikenli tekerlekleri bükülmeye başlayıp işlevini kayıp etti. WhistlinDiesel ise yaşananlara rağmen oldukça eğlendiğini belirtti.

Dikenli Tekerlekleri ile Sürülmeye Çalışılan Ford F-350’nin Videosu

Bu haber hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir