Bitcoin, Eski Parlak Günlerine Geri Dönecek mi?

Bitcoin 2017 yılı boyunca sürekli yükselişteydi fakat, geçtiğimiz şubat ayında 6 bin dolara kadar gerilemişti. Sonrasında tekrar 8 bin doları gören kripto para birimi, eski parlak günlerine geri dönecek mi?

Bitcoin, 2017 yılında 19.500 dolara kadar çıkmışken, geçtiğimiz şubat ayında 6 bin dolara kadar gerileyip sahiplerini epey zarara uğratmıştı. Şu sıralar 8.300 dolar seviyelerinde gezen Bitcoin, Danny Masters’ın iddialarına göre bu yıl tekrar rekor kıracak.

bitcoin-compressor

Kripto yatırım şirketi CoinShares’in başkanı Danny Masters, konuk olduğu Fast Money adlı programda bu konuya değindi. Bitcoin’in bu yıl rekor değerlere ulaşacağını tahmin eden Masters, bunun için de kripto para taleplerinin ve kripto yapılandırmalarının çok daha dikkatli adımlarla ilerlemesi gerektiğini söyledi.
“Kripto para taleplerinde daha olgun yaklaşımlar sergileyerek, yeni kripto paraların ömürlerini çok daha uzatabiliriz.” açıklamasında da bulunan Masters’ın tahminlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir