Google, Pixel Buds A Tam Kablosuz Kulaklığını Yanlışlıkla Sızdırdı

Google, ilk tam kablosuz kulaklık modelini geçen sene Pixel Buds 2 ismiyle piyasaya sürdü. Kısa süre önce ise şirketin yeni bir bütçe dostu kulaklık modeli üzerinde çalıştığına dair söylentiler ortaya çıktı. Şimdi ise ABD’li teknoloji devi Google, bir ürün pazarlama e-postası ile birlikte yanlışlıkla yeni nesil Pixel Buds A tam kablosuz kulaklık modelini sızdırdı.

Söz konusu sızıntı, ilk olarak 9to5Google tarafından tespit edildi. Bununla birlikte Google, bu e-posta gönderisini bir pazarlama gönderisi olarak kullanıcılara gönderdi. Bu e-posta içeriğinde orijinal Pixel Buds yerine yanlışlıkla bir Pixel Buds A render görseli kullanıldı. Böylece şirketin üzerinde çalıştığı yeni nesil TWS modelinin tasarımı da gün yüzüne çıktı.

Raporlar, Pixel Buds A’nın daha önceki modele benzer bir tasarıma sahip olacağını belirtmektedir. Ancak yeni model, daha uygun bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak. Aynı zamanda kulaklığın beyaz ve yeşil olmak üzere iki renk seçeneği mevcut olacaktır. Yaklaşan Pixel Buds A’nın beyaz varyantı, Pixel Buds 2’nin mevcut beyaz varyantından farklı olacak. Mevcut beyaz renkli modeldeki siyah vurgular yerine, koyu zeytin yeşili rengini benimseyecek.

pixel-buds-a-sizinti-2

Renk değişikliklerinin yanı sıra yaklaşan kulaklık, özellikler açısından mevcut modele benzeyecek. Bu, aramalar ve medya oynatma için dokunmatik kontroller içereceği ve Google Asistan’ı uzaktan çağıracağı anlamına gelmektedir. Ancak Google’ın daha düşük bir fiyat belirlemesi için bazı özellikleri de kırpması gerekmektedir. Şimdilik hangi özelliklerin bu modelde eksik olacağı konusunda bir bilgiye sahip değiliz.

Google’ın yaklaşan kablosuz kulaklık modeli, Nisan ayının ortasında piyasaya sürülebilir. Bununla birlikte Pixel Buds 2 modeli, $179 fiyat etiketine sahipti. Yeni nesil modelin bu fiyattan daha düşük bir seviyede karşımıza çıkacağını biliyoruz. Ancak cihazın tam olarak hangi fiyat etiketi ile satışa sunulacağını konusunda bir bilgiye sahip değiliz.

“Google, Pixel Buds A Tam Kablosuz Kulaklığını Yanlışlıkla Sızdırdı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir