iPhone SE ve iPhone 6’lar iPhone Xs Etkinliğinden Sonra Durdurulabilir

Bugün duyurduğumuz üç yeni iPhone’u göreceğimizi biliyor olsak da, Apple’ın en eski iPhone’larının en az iki tanesinin kaderi belirsiz. iPhone SE, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus listede olan iPhone 7, iPhone 8, iPhone Xs, iPhone Xr ve iPhone Xs Max cihazlarının yanında sızdırılmış site haritasında yer almıyor.

iPhone X’in piyasaya sürülmesini bekledik, ancak Apple’ın kalan son 4 inç iPhone’u ve kulaklık jaklarına sahip son modelleri batırması mümkün olabilir.

Hem iPhone SE hem de iPhone 6’lar, 2015 yılında piyasaya sürülen aynı A9 işlemciyi paylaşıyor. Bugün iPhone SE, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, ürün yelpazesinin düşük fiyatını, fiyat ve özellik açısından oluşturuyor.

Ancak, 4 inç form faktörünün hayranları için, iPhone SE’nin sonu hayal kırıklığı yaratabilir. iPhone SE, ilk kez Mart 2016’da tanıtıldı ve yalnızca daha yüksek depolama katlarıyla güncellendi ve hız iyileştirmeleri yapılmadı. Sızan site haritasında AppleCare de dahil olmak üzere iPhone SE aksesuarlarına hala referanslar var, ancak site haritasının iPhone dizilim bölümünden yapılan atlamanın sadece ilgisiz olması mümkün.

Apple’ın yeni iPhone serisini resmen tanıttığı ve üç yeni modelin tanıtıldığı modellerin ayrıntılarını verdiğinde sadece birkaç saat içinde bunu öğreneceğiz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir