Microsoft To-Do Uygulaması Artık Mac İçin Kullanılabilir

Microsoft Mac için To-Do uygulamasını yayımladı ve sonunda Apple kullanıcılarının masaüstlerindeki görev yönetimi aracına erişmelerini sağladı. Mac uygulaması; kullanıcıların çevrimdışı çalışmalarına, “Günüm” altındaki yaklaşmakta olan görevlerini görüntülemelerine; yapılacaklar listelerini arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla paylaşmalarını ve işaretli e-postaları görmelerini sağlar.

Uygulama henüz Microsoft Planner ile tam olarak entegre değil, ancak yakında entegre olacaktır. iOS, Android, Windows veya web’de Microsoft To-Do uygulamasını zaten kullanıyorsanız, hesabınıza giriş yapabilir ve görevlerinize doğrudan Mac uygulamasından erişebilirsiniz.

Microsoft To-Do için bir Mac seçeneği, 2017 yılında yazılım devinin geri satın aldığı ve kendi üretkenlik aracıyla değiştirmeyi bıraktığı eski Wunderlist hayranları için iyi bir haber olacak.

Bazıları Microsoft Yapılacaklar’ın ilk sürümünü bulamıyor olsa da, daha sonra güncellemeler alt görevler ve liste paylaşımı ekledi. Yapılacaklar ayrıca iş için e-posta uygulamasına güvenen herkes için ek bir bilgi kaynağı olan Outlook ile senkronize edilebilir. Bir şans vermek istiyorsanız, Mac için Yapılacaklar’ı bugün Mac App Store‘dan indirebilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.engadget.com/2019/06/17/microsofts-to-do-app-is-now-available-for-mac/

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

1 Response

  1. Muhammed Ç. dedi ki:

    Mac e geleceğini tahmin ediyordum öyle de olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir