Türkiye’nin Dördüncü GSM Operatörü Geliyor

Cumhuriyet‘in haberine göre Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü Vestelcell, Şubat ayında tüketicilerin kullanımına sunulacak.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Vestel, Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü olmak için bazı adımlar attı.

turkiyenin-dorduncu-gsm-operatoru-geliyor

Türkiye’nin 4. GSM Operatörü Olacak

Türkiye’nin 4. GSM operatörü olacak olan Vestelcell’in önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtılması bekleniyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Trabzon Uzun Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uzun, “Dijital çağda her gün farklı bir yeniliğe uyanıyoruz, artık yeni çağın getirdiği hız ve yaşam kalitesi hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı oluyor. Yıllardır bu topraklarda bu ülkenin insanı için ürettiği teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla sunup insanımızı yeni çağın getirdiği teknoloji ile buluşturuyor.” dedi.

Şubat Ayında Hizmete Girecek

Trabzon Uzun Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uzun, “Teknoloji alanında ülkemizin gururu Vestel, artık sadece beyaz eşya ve tüketici elektroniği alanında değil telekomünikasyon alanında da müşterilerine hizmet vererek dijital bir devrimi gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bu alanda yaptığı tüm çalışmaları ülke geneline yayılmış bin 200 bayisi ile bütünleşmiş bir şekilde yürütüyor. Artık ülke genelindeki Vestel mağazalarında kullanıcıların tüm teknoloji ihtiyacını kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çözüme kavuşturulacak. Haberleşme sektöründe çok şey değişti. Yeni yönetmelikle birlikte daha rekabetçi fiyatlar ile kullanıcıların yüzü gülecek. Bu kapsamda Şubat ayında yerli operatörümüz Vestelcell bütün mağazalarda hizmette olacak” dedi.

VESTELCELL Tarife ve Paketleri

Vestelcell’in resmi sitesinde yer alan tarife ve paket fiyatları ve kullanım hakları aşağıdaki görsellerde belirtilmiştir.

Kaynak: 
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/bilim_teknoloji/1715195/turkiyenin-dorduncu-gsm-operatoru-geliyor.html

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir