129 TL’lik Borderlands: The Handsome Collection Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de Borderlands: The Handsome Collection oyununu 28 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olana tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 129 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Borderlands: The Handsome Collection mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Borderlands: The Handsome Collection Nasıl Bir Oyun?

borderlands-the-handsome-collection-1-1024x576

BORDERLANDS 2’de Pandora’nın yıkım dolu dünyasını ve BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION’da BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL’in ay çılgınlığını keşfederken ateş ede ede ortalığı talan edin.

Borderlands: The Handsome Collection İçeriği:

  • Tek bir pakette beğeni toplayan 2 BORDERLANDS oyunu
  • Bütün bonus eklenti içeriği, inanılmaz bir fiyattan yüzlerce saatlik oyun ekler
  • En fazla dört oyuncu için iş birliğine dayalı oynanış

Vuruş ve ganimet türü için yeni bir çağ başlamak üzere. Yaratıklar, psikopatlar ve kötü adam Handsome Jack’i barındıran devasa bir dünyaya karşı mücadele eden dört Vault Hunters’tan biri olun.

Yepyeni Karakterler ve Yepyeni Sınıflar:

Siren, Komando, Gunzerker ve Suikastçıdan oluşan dört yeni oynanabilir sınıf. Fazlasıyla ölümcül becerileri sayesinde oyunda bulunan tüm silahlardan iki tanesini elinde bulundurabilen Gunzerker rolüne bürün.

Dinamik eşli çevrimiçi ve LAN

Maceralarınızı hem çevrimiçi hem de LAN yoluyla arkadaşlarınla paylaş. Borderlands 2, oyunu yeniden başlatmana gereken olmadan hikâye mücadelesine giriş ve çıkış yapmanı sağlayan pürüzsüz bir sisteme sahip.

Dünyayla Bağlantılı Hikâye

Hyperion Şirketinin çevresindeki kötülüğü ortaya çıkar ve tüm evreni kapsayan muazzam bir aldatmacanın faili, Hyperion’un şeytani CEO’su Handsome Jack ile mücadele et.

Sayılamayacak Kadar Fazla Çeşitlilik

Yeni silah sisteminin yanı sıra prosedürel oluşturulmuş kalkanlara, bombalara, Antik Eserler, sınıf modları ve çok daha fazlasını arzulayacaksın. Bir de ilk Borderlands oyununda çok fazla ganimet olduğunu düşünmüştün!

Pandora’da tamamen yeni ortamlar

Pandora’nın şimdi her zamankinden daha canlı yeni bölgelerinde avlan! Kutup tundrasından tehlikeli çayırlara ve gizemli çürütücü mağaraların ötesine her virajda Pandora’nın öngörülemez dünyası tarafından şaşırtılacaksın!

Yepyeni düşmanlar

Borderlands 2’de seni öldürmek için peşinde olan bir yığın yeni düşman var. Hulking, gorilla tipli Bullymonglar, vahşi yırtıcı Stalkerlar ve Handsome Jack tarafından kontrol edilen Hyperion mekanik ordusu, Borderlands 2’deki yeni düşmanlardan bazılarıdır.

Borderlands: The Handsome Collection Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XP SP3Windows XP / Vista / Win 7
İşlemci2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci2.3 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
Bellek2 GB RAM2 GB RAM
Depolama13 GB20 GB
DirectX9.0c9.0c
Ekran KartıNVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 28 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir