Terraforming Mars Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Ayrıca şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Bununla birlikte Epic Games bu sefer de Terraforming Mars oyununu 5 – 12 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 33 TL. Bununla birlikte kampanya dahilinde oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Bu doğrultuda oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Terraforming Mars‘ın mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Daha sonrasında yükle tuşuna basın.
  • Son olarak siparişi ver butonuna tıklayın.
  • Böylece oyun kütüphanenize eklenmiş oldu.
  • Bu sayede istediğiniz zaman girip oynayabilirsiniz.

Terraforming Mars Nasıl Bir Oyun?

terraforming-mars-1024x576

Şirketler, büyük kaynaklar harcayarak ve sıcaklığı yükseltmek, nefes alabilir bir atmosfer yaratmak ve bununla birlikte okyanuslar oluşturmak için yenilikçi teknolojiler kullanarak Mars’ı yaşanabilir bir gezegene dönüştürmek için rekabet ediyor. Dünyalaştırma ilerledikçe, giderek daha fazla insan Kızıl Gezegende yaşamak için Dünya’dan göç edecek.

Terraforming Mars’ta belirli bir profile sahip bir şirketi kontrol ediyorsunuz. Proje kartlarını oynayın, üretim oluşturun, şehirlerinizi ve yeşil alanlarınızı haritaya yerleştirin ve aynı zamanda kilometre taşları ve ödüller için yarışın!

Terraforming Mars Sistem Gereksinimleri:

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7Windows 10
İşlemciDual Core 3.0 GHzIntel Core i5
Bellek4 GB RAM8 GB RAM
Ekran KartıIntel HD 4000NVIDIA GeForce GTX 1080
Depolama250 MB kullanılabilir alan250 MB kullanılabilir alan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 5 – 12 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir