Günün En İyi Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyun ve Uygulamaları

Okuldan veya işten eve geldiğimiz zaman pek çoğumuz yorgun ve sıkkın olabiliyoruz. Durum böyle olunca bir noktadan sonra vakit geçirecek ve can sıkıntısının önüne geçecek şeylere yöneliyoruz. Mobil oyunlar veya bilgisayar oyunları da bu seçeneklerden biri. Bu nedenle ücretsiz olarak güzel mobil oyunları edinin diye bir liste hazırlamaya karar verdik. Günün en iyi kısa süreliğine ücretsiz olan Android oyun ve uygulamalarının bir listesini sizler için hazırladık.

Bu listedeki oyunlar normalde ücretli olmasına rağmen kısa süreliğine indirime girerek ücretsiz olarak sunulmuştur. Ayrıca günün öne çıkan Android mobil uygulamalarından ve mobil oyunlarından bazılarını League of Stickman 2020, Cooking Kawaii ve WindWings olarak belirtebiliriz. Şimdi dilerseniz ücretsiz indirim kampanyasına dahil olan oyunları sıraladığımız listemize geçelim.

ucretsiz-oyun-23-eylul-1024x576

Günün Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyun ve Uygulama Fırsatları:

Bazı oyun ve uygulamaların ücretsiz olma kampanyası devam ettiği için bir önceki günün listesinden de dahil edilenler mevcut olabilir. Teknobuk olarak bu tarz normalde ücretli olup kısa süreliğine ücretsiz olan mobil oyunları sizlerle ve mobil uygulamaları paylaşmaya devam edeceğiz. Bu kampanyaları kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeye devam edin.

Hoşunuza giden mobil oyunları ve mobil uygulamaları bir kere aldığınız zaman ömür boyu ücretsiz olarak indirebileceksiniz. İndir butonuna tıkladıktan sonra indirme işleminin başlamasını bekleyin. Eğer indirmek istemiyorsanız işlem başladıktan sonra hemen iptal işaretine dokunun. Bu sayede uygulamayı indirmeden Google Play Store hesabınıza eklemiş olursunuz.

“Günün En İyi Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyun ve Uygulamaları” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir