‘Call of Duty: Black Ops 4’ Battle Royale Moduna Sahip Olacak!

Call of Duty: Black Ops 4 çok oyunculu modunu detaylandırdıktan ve Perşembe günü birden fazla yeni Zombies kampanyasını gösterdikten sonra, Treyarch bir kez daha açıklama için sahneye çıktı: “Battle royale Call of Duty’e geliyor.” Birçok söylentinin ortaya çıktığı haftalarda öne sürdüğü gibi, Black Ops 4, büyük bir grup oyuncunun hayatta kalmak için savaşacağı tam bir battle royale modunu (Blackout) içeren ilk Call of Duty oyunu olacak.

Diğer Battle Royale Oyunlarından Farklı Olacak

Topluluk olayları sırasında, Treyarch, bu türün ne kadar popüler olduğunu bildiğini açıkladı.Yaptığımız tüm battle royale oyunlarını oynuyorlar , ancak Call of Duty serisinin oyun ve sistemlerini, farklı olacağını iddia ettikleri bir şeyi sunmak için bu türe taşıyorlar.”

Treyarch, Blackout modundan herhangi bir gerçek görüntü göstermese de, herkesin kendi başına ve son ayakta kalan kazanımların olduğu diğer popüler battle royale oyunlarıyla aynı işlevi göreceğini açıkladı. Stüdyo, aynı harita üzerinde kaç oyuncunun savaşacağını da belirtmedi, bu yüzden 100 olabilir ya da olmayabilir.

Daha Fazla Bilgiyi İleride Kesinlikle Öğreneceğiz

Haritanın ne kadar büyük olacağına dair herhangi bir bilgi yok. Kara, hava ve deniz araçları olacak. Maalesef, daha fazla bilgi edinmek için biraz daha beklememiz gerekecek, ancak Activision‘ın önümüzdeki ay E3 2018‘de daha fazla bilgi ve görsel göstereceği kesin.

[infobox color=”#999999″]Kaynak: http://bgr.com/2018/05/17/call-of-duty-black-ops-4-battle-royale-mode-blackout/[/infobox]

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir