Call of Duty: Black Ops Cold War Resmen Onaylandı

Activision hakkında aylar süren söylentiler ve son haftalarda sürekli olarak yaşanan alaylar almış başını gidiyordu. Artık dayanamayan Activision, CoD 2020’nin Call of Duty: Black Ops Cold War olacağını açıkladı.

Call of Duty: Black Ops Cold War’daki hikayeyi şekillendirecek jeopolitik olayların canlı aksiyon kurgusunu ‘Know Your History’ adlı yeni fragmanda görüyoruz . Açık olmak gerekirse, aslında herhangi bir oyun görüntüsü veya ara görüntü alamıyoruz. Ancak bu fragman, fısıltılar ve teaserları saymazsak Activision’ın ilk resmi duyurusu. Aynı şekilde Call of Duty: Black Ops Cold War için daha büyük olan “dünya çapındaki açıklamanın” tam bir hafta sonra 26 Ağustos’ta gerçekleşeceği açıklandı.

teknobuk-call-of-duty-black-ops-cold-war-resmen-onaylandi-sf-ici-1-1024x512

Son raporlar, Call of Duty: Black Ops Cold War’un Ekim ayında veya Kasım başında piyasaya sürüleceğini söylüyor. Yeni bir Call of Duty: Warzone haritası, yeni bir zombi modu ve kendi başına tam bir kampanya tanıtılacağını iddia ediyor . İlk fragmanda görülen üzücü görüntülere bakılırsa, yeni başlığın hikayeye dayalı sağlam bir kampanyaya sahip olduğuna şüphe yok. Fragmanın altındaki açıklamada “Geçmişinizi bilin veya tekrar etmeye mahkum olun” yazıyor.

Hala bilmediğimiz şey, Call of Duty serisindeki bir sonraki bölümün hangi platformlarda yayınlacağı. Sadece PS4 odaklı mı, yoksa PS5 ve Xbox Series X odaklı mı olacak? Bunu ve daha fazlasını, bu ayın sonlarında yapılacak olan dünya çapındaki açıklamayla öğrenmeyi umuyoruz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir