Dandara: Trials of Fear Edition Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de Dandara: Trials of Fear Edition oyununu 28 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 25 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Dandara: Trials of Fear Edition mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Dandara: Trials of Fear Edition Nasıl Bir Oyun?

dandara-trials-of-fear-edition-1024x474

Tuz dünyası çökmenin eşiğinde. Bir zamanlar özgür ruhlar olan halkı, şimdi baskı altında ve ayrımcılığa maruz kalıyor. Fakat her şey bitmiş değil, bu korku atmosferinden umut ışığı bir kahraman yükseliyor. Adı Dandara uyandı.

Zeminler, duvarlar ve tavanlar arasında zıplarken yer çekimine meydan oku. Tuz dünyasının ve onun birbirinden farklı karakterlerinin saklı gizemlerini ve karanlık sırlarını keşfet. Dandara’yı baskıcı düşmanlara karşı dövüşme ve hayatta kalma konusunda güçlendir.

Yönünü kaybetmiş bu dünyaya özgürlük ve denge getirmek için Dandara’yı uyandır.

Dandara: Trials of Fear Edition Sistem Gereksinimleri:

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiMicrosoft® Windows® XPMicrosoft® Windows® XP
İşlemci1.8 GHz İşlemci1.8 GHz İşlemci
Bellek4 GB RAM4 GB RAM
Depolama1 GB kullanılabilir alan1 GB kullanılabilir alan
DiğerOyun kumandası ile oynanması önemle tavsiye edilir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 28 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir