39 TL’lik Darkest Dungeon Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de 15 gün boyunca her gün bir ücretsiz oyun kampanyası dahilinde Darkest Dungeon oyununu 26 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 39 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Darkest Dungeon mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Darkest Dungeon Nasıl Bir Oyun?

darkest-dungeon-1024x576

Darkest Dungeon® macera ve psikolojik gerilim odaklı zorlu bir gotik roguelike sıra tabanlı rol yapma oyunu. Kusurlu kahramanlardan oluşan bir takımı topla, eğit ve korkunç varlıklar, stres, kıtlık, hastalık ve bitmek bilmeyen karanlık karşısında onlara öncülük et.

Darkest Dungeon Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XPWindows 7+
İşlemci2.5 GHz Çift Çekirdek3.0+ GHz Dört Çekirdek
Bellek2 GB RAM4 GB RAM
Depolama2 GB kullanılabilir alan3 GB kullanılabilir alan
Ekran KartıOpen GL 3.2+ UyumluOpen GL 3.2+ Uyumlu

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 26 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir