FIFA 19’u Ön Siparişle Alın ve Harika Bonus Öğeleri Kapın!

Yine yılın bu zamanı! FIFA 19 hemen köşede ve bu sefer her zamankinden daha büyük. Oyun UEFA Şampiyonlar Ligi‘ni ilk kez sunuyor ve oyunculara daha fazla takım ve daha iyi oyuncu benzerlikleri ve oyun mekanikleri sunacak. Oyunun çıkmasına hala birkaç ay olsa da, bazı büyük indirimler ve teklifler için oyunu hemen ön sipariş edebilirsiniz.

Oyun 3 farklı versiyonda mevcut olacak: Standard Edition, Champions Edition ve Ultimate Edition, bu yüzden onlara bir göz atalım:

FIFA 19 Standard Edition

FIFA-19-Standard-Edition

Standard Edition, beş Jumbo Premium Gold Paketi (beş hafta boyunca haftada bir), yedi FUT maçı için bir Cristiano Ronaldo kredi ürünü ve FIFA film müziği sanatçıları tarafından tasarlanan Special Edition FUT kitleri ile birlikte temel oyunla birlikte geliyor.

Ön sipariş (60 EUR) 318 Türk Lirası (PS4, Xbox One, PC)

FIFA 19 Champions Edition

FIFA-19-Champions-Edition

Champions Edition, 20 FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Pack (20 hafta boyunca haftada bir adet) ile FIFA 19 oyununu temel alarak Standard Edition’da, UEFA Şampiyonlar Ligi Altın Oyuncu Seçimi, Cristiano Ronaldo ve Neymar Jr. FIFA film müziği sanatçıları tarafından tasarlanan yedi FUT eşleşmeleri ve son olarak özel FUT kitleri için kredi ürünleri. Champions Edition’ı satın almak aynı zamanda üç gün erken erişim ile 25 Eylül’den itibaren oyunu oynamanıza izin verecektir.

Ön sipariş (80 EUR) 424 Türk Lirası (PS4, Xbox One, PC)

FIFA 19 Ultimate Edition

FIFA-19-Ultimate-Edition

Ultimate Edition, adından da anlaşılacağı gibi, en büyük çekilişe sahip, size en fazla 40 FIFA Ultimate Takımı Jumbo Premium Gold Paketleri (20 hafta boyunca haftada iki kez) ile birlikte temel oyunu sunuyor, UEFA Şampiyonlar Ligi Altın Oyuncu Seçimi Yedi FUT eşleşmesi için Cristiano Ronaldo ve Neymar Jr.’ın kredi ürünleri ve son olarak FIFA film müziği sanatçıları tarafından tasarlanan özel FUT kitleri. Ayrıca, Şampiyonlar Sürümü’ne benzer şekilde, Ultimate Edition’ı satın almak, oyunu üç günlük erken erişim ile 25 Eylül’den itibaren oynamanıza izin verecektir.

Ön sipariş (90 EUR) 477 Türk Lirası (PS4, Xbox One, PC)

Fakat bekle! Neden Farklı Fiyatlar Görüyorum?

Şu andan itibaren, yukarıda bahsettiğimiz Microsoft Mağazası, EA Origin ve PlayStation Store bağlantılarının yanı sıra Amazon’dan da oyuna ön sipariş verebilirsiniz. Ancak, özellikle Amazon’daki çeşitli platformlardaki fiyatlar standart fiyatlardan çok daha yüksek görünmektedir. Aynı konuyla ilgili yorum ve açıklama için EA’ya ulaştık. Bu arada, oyun için resmi mağaza partnerine yapışmanızı şiddetle tavsiye ederim.

FIFA 19, 28 Eylül 2018’de piyasaya sürülecek.

Kaynak: https://beebom.com/pre-order-fifa-19-india/

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir