Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon Netflix’te Yayınlandı!

Formula 1, motor sporları söz konusu olduğu zaman birçok kişi tarafından en üst seviye olarak belirtilmektedir. Bununla birlikte milyonlarca kişi tarafından takip edilen bu spor hakkında çeşitli diziler, filmler ve belgeseller yapılmaktadır. Yine bu doğrultuda Netflix üzerinde 2019 yılında Drive to Survive isimli bir dizi yayınlandı. Bu dizi ile birlikte Formula 1’i izlemeyen birçok kişi de Formula 1 izlemeye başladı ve bu spordan keyif aldı.

Şimdi de ilk iki sezonu hayranlıkla takip edilen bu Formula 1 dizisinin 3. sezonu Netflix üzerinde yayınlandı. Dizinin bu sezonunda pandemi koşullarında F1’de yaşanan sıkıntılara değiniliyor. Aynı zamanda bu koşullarda yarışa hazırlanan ve yarış kazanmaya çalışan pilotların arka plandaki durumlarına değinilmektedir. Elbette takımların da bu durumdan nasıl etkilendiği ve bu sporun arka planında hangi işlerin döndüğü de bu dizinin odak noktalarından biridir.

Drive to Survive’ın 3. sezonu toplamda 10 farklı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerin uzunluğu ise 37 ile 51 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte her bölümde F1 2020 sezonunda yaşanan önemli durumlardan bahsediliyor. Ayrıca sadece yarışlara odaklanmayan bu sezonda, pilotların koltuk mücadelesi ve takımların şampiyona mücadelesi de odak noktalardan biri olmaktadır. Aynı zamanda yeni sezondaki tüm bölümlerin isimleri de aşağıda yer almaktadır.

Formula-1-Drive-to-Survive-Netflix-1024x576

Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon Bölümleri

  1. Para Konuşur
  2. Yine Her Şey Yolunda
  3. Şakası Yok
  4. Ferrari Hakkında Konuşmalıyız
  5. Birlikteliğin Sonu
  6. Eski Günlere Dönüş
  7. Guenther’in Seçimi
  8. Pişmanlık Yok
  9. Sıcak Rekabet
  10. Son Ana Kadar

Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon Nereden, Nasıl İzlenir?

Dizinin ilk iki sezonu Netflix üzerinden izlenebilmektedir. Tıpkı bu sezonlar gibi Drive to Survive 3. sezon da yine Netflix üzerinden izlenebiliyor. Bununla birlikte Netflix ücretli bir abonelik sistemine sahiptir. Dolayısıyla diziyi izlemek için Netflix’e aylık ücret ödeyerek abone olmalısınız. Bu sezondaki 10 bölümün tamamını buraya tıklayarak Netflix’teki dizi sayfası üzerinden izleyebilirsiniz.

“Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon Netflix’te Yayınlandı!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir