Hakan: Muhafız’ın 3. Sezonu Netflix’te Yayınlandı

Netflix‘in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız’ın 3. sezonu izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. 6 Mart itibariyle Hakan: Muhafız 3. sezon bölümleri Netflix üzerinden izleyiciler için sunuldu. Popüler dizi 2018 yılında ilk sezonu ile karşımıza çıkmış ve Netflix’in ilk Türk dizisi olmasıyla birlikte oldukça ilgi çekmişti. Ayrıca birçok izleyen tarafından hem olumlu hem olumsuz eleştirilere maruz kalmıştı.

Dizinin 3. sezonunda Hakan’ın ölümsüzlere karşı mücadelesini izleyeceğiz. Bu mücadelede takım arkadaşları da olacak ve bu kişiler arasında yeni isimleri de göreceğiz. Bu isimlerin başında son dönemlerde oldukça popüler olan Taner Ölmez geliyor. Popüler dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık gibi isimler de bulunuyor.

hakan-muhafiz-3-sezon-1024x577

Netflix, dünya çapında oldukça popüler olduğu gibi Türkiye’de de birçok kullanıcıya sahip. Bu kullanıcıları elinde tutabilmek ve onlara yerel alternatifler sunabilmek için ülkelerin kendi dillerinde içerikler hazırlıyor. Bu içerikler genel anlamda seviliyor gibi duruyor. Şu anda Hakan: Muhafız ve Atiye ile Türk izleyenleri kendisine bağlayan Netflix bu dizilerin sayısını her geçen gün arttırmak için uğraşıyor.

Hakan: Muhafız’da İstanbul’da yaşayan Hakan’ın yaşamı ve hikayesi konu alınıyor. Hakan, İstanbul için önemli biri olduğunu ve verilen görevi yeri getirmesi gerektiğini anlıyor. İstanbul’un koruyucusu olan Hakan, “muhafız” lakabını alıyor ve ölümsüzlerin karşısına çıkarak bu şehri onlara karşı koruyor. Kısaca böyle anlattık, dizinin tamamını Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Netflix 1 aylık deneme sürümünü Türkiye için kaldırmıştı. Bundan dolayı eğer herhangi bir Netflix hesabınız yoksa deneme sürümü kullanamayacaksınız, mecburen en az 1 aylık olmak üzere abone olmanız gerekecektir. Hakan: Muhafız’ın 3. sezonu için yayınlanan fragmana aşağıdaki video üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca dizinin Netflix sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakan: Muhafız 3. Sezon Fragmanı

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir