HMD Global, 8 Nisan’da Bir Tanıtım Etkinliği Düzenleyecek

HMD Global önümüzdeki ay bir etkinlik ile birlikte karşımıza çıkacak. Bununla birlikte bu etkinlik, Nokia’nın internet sitesinde yer alan bilgilere göre 8 Nisan’da düzenlenecektir. Söz konusu bu etkinlikte Nokia markalı akıllı telefon ve telefon aksesuarlarının piyasaya sürüleceği belirtilmektedir.

NokiaPowerUser tarafından tespit edilen görüntüyle birlikte etkinliğin hangi saatte gerçekleşeceği ortaya çıktı. Buna göre 8 Nisan’daki etkinlik TSİ 18:00’da başlayacak. Ancak yaklaşan etkinlikte tam olarak hangi akıllı telefon modelinin piyasaya sürüleceği konusunda kesin bir bilgiye sahip değiliz. Söylentilere göre bu etkinlikte tanıtılacak cihazlardan biri Nokia G10 olacaktır.

hmd-global-etkinlik

Nokia G10 modeli, orta sınıf özellikler ile birlikte karşımıza çıkacak. Bununla birlikte yaklaşan modelin 6,4 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağı söylenmektedir. Ayrıca cihazın sekiz çekirdekli bir işlemci ve 48MP dörtlü arka kamera kurulumuyla gelmesi beklenmektedir. Cihazın diğer özellikleri konusunda ise henüz bir bilgiye sahip değiliz. Ancak belirttiğimiz gibi tipik orta sınıf bir model olarak karşımıza çıkacaktır.

Buna ek olarak yaklaşan etkinlikte başka hangi modellerin tanıtılıp tanıtılmayacağı konusunu hep birlikte görüyor olacağız. Akıllı telefonun yanı sıra etkinlikte Nokia markalı powerbank modellerinin de tanıtılma ihtimali bulunmaktadır. Bu konuda yeni detaylar geldikçe sizleri Teknobuk.com üzerinden bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“HMD Global, 8 Nisan’da Bir Tanıtım Etkinliği Düzenleyecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir