19 TL’lik Kingdom New Lands Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de Kingdom New Lands oyununu 15 – 22 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 19 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Kingdom New Lands mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Kingdom New Lands Nasıl Bir Oyun?

kingdom-new-lands-1024x512

Keşfedilmeyi bekleyen gizemler barındıran uzak adalara dair öyküler anlatılıyor. Bu Yeni Diyarlara yelken açıp yepyeni krallıklar kurmak için hükümdarların, tebaasının gücüne ihtiyacı olacak. Cesaretini topla ve sonuna kadar savaş, ey hükümdar! Yoksa Yeni Diyarlar seni fethedecek.

Kingdom, modern retro estetiği ve atmosferik müzikleri olan, minimalist bir mikro-strateji oyunu. Oyuncular, sıfırdan yarattığı krallığını, dünyayı keşfederek genişletmeye, sadık bir halk toplamaya ve bu halkı Açgözlülük’ün her gece yaptığı saldırılardan korumaya çalışan bir hükümdarı yönetiyor.

Kingdom New Lands Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XPWindows 7 veya üstü
İşlemciÇift ÇekirdekÇift Çekirdek
Bellek1 GB RAM4 GB RAM
DirectXSürüm 9.0cSürüm 10
Depolama1 GB kullanılabilir alan1 GB kullanılabilir alan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 15 – 22 Ekim tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir