Night In The Woods Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de 15 gün boyunca her gün bir ücretsiz oyun kampanyası dahilinde Night In The Woods oyununu 28 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 33 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Night In The Woods‘nın mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Night In The Woods Nasıl Bir Oyun?

night-in-the-woods-1024x549

Bu oyun, üniversiteyi yarıda bıraktıktan sonra arkadaşlarına ve ardında bıraktığı kasabaya geri dönen karakteri konu alan bir macera oyunudur. Kırıp dök, bas çal, takıl, gezip dolaş ve sana yönelik olmayan şeyleri keşfet. Evine; yani Possum Springs’e dön.

Night In The Woods Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7Windows 10
İşlemciIntel i5 Dört ÇekirdekliIntel i7 Dört Çekirdekli
Bellek8 GB RAM16 GB RAM
Depolama8 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 9Sürüm 11
Ekran KartıIntel HD 4000

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 28 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir