PUBG Mobile’ı Artık Bilgisayardan Oynayabileceksiniz

PUBG Mobile’ı bilgisayardan oynamak isteyenler için devreye Tencent firması girdi. Firma oyunu PUBG Mobile için resmi emülatör yayınladı. Bu emülatör sayesinde klavye ve fare ile oynamak isteyen oyuncular bu oyunu rahatça bilgisayarlarında oynayabilecekler. Emülatör aynı zamanda bilgisayarı PUBG PC sürümü için yetersiz özelliklere sahip kullanıcılara da yarar sağlayacak.

pubg-mobile-emulator

PUBG Mobile aynı zamanda shooter becerileri de gerektirdiği için oyun çıkar çıkmaz oyuncular klavye ve farelere yönelmişlerdi. Ancak bu durum dokunmatik ekrandan oynayan kişiler için bir dezavantajdı. Böyle bir durumu engellemek isteyen Tencent firması olaya el atarak PUBG Mobile için optimize edilmiş güzel bir emülatör sundu.

Bu emülatörden oyuna giren kişiler dokunmatik ekrandan girenlere göre avantaj elde etmemeleri amacı ile sadece aynı emülatörden giren kişiler ile karşılaşma yapabilecekler. Bu da gayet mantıklı bir seçim olmuş Tencent tarafından.

Oyunu PC sürümü ile karşılamak pek doğru olmaz ancak yine de gayet iyi grafikler ile sizleri mutlu edecektir. Tencent Gaming Buddy klavye-fare avantajına bir çözüm olabilir mi orası tartışılır ancak yine de birçok kullanıcının çeşitli emülatörler ile bilgisayardan oynamaya çalıştığını düşünürsek bu yeni emülatör sayesinde çok daha verimli ve optimize edilmiş bir şekilde oynayabilecekler.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir