Quiplash Oyunu Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz!

Steam üzerinde zaman zaman farklı oyunlar kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Bununla birlikte Steam platformunda bu sefer de, Quiplash oyununu 26 Nisan 2021 saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanınıyor. Bu doğrultuda oyunu belirtilen tarihe kadar kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Bununla birlikte oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Steam üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Ayrıca platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 18 TL. Oyunu eklemek için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • İlk olarak Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Quiplash‘ın mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Daha sonrasında hesaba ekle tuşuna basın.
  • Böylece oyuna sahip oldunuz.
  • Bununla birlikte istediğiniz zaman kütüphanenizden indirebilirsiniz.

Quiplash Nasıl Bir Oyun?

quiplash-1024x512

3-8 Oyuncu ve binlerce Seyirci için!

Popüler YOU DON’T KNOW JACK, Fibbage ve Drawful parti oyunlarının perde arkasındaki ekip şimdi de her dakikası kahkahalarla dolu bir espri ve hazırcevaplık oyunu olan Quiplash’ı sunuyor. Telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak, “Bir eşek tarafından yapıldığını gördüğünüzde hayret edeceğiniz bir şey” veya “En kötü çorba tadı: _____ kreması” gibi istemleri yanıtlayın.

Kural yok, doğru yanıt yok! Ne isterseniz söyleyin!

Quiplash Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7+
İşlemci2 Ghz Çift Çekirdekli veya üstü
Bellek125 MB RAM
Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama110 MB kullanılabilir alan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Steam üzerinden 26 Nisan 2021 saat 20:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir