Realme Watch Akıllı Saatin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile Realme Watch akıllı saatin tanıtım tarihi onaylanmış oldu. Realme TV ile birlikte tanıtılması beklenen Realme Watch, 25 Mayıs tarihinde düzenelenecek bir etkinlik ile birlikte Hindistan’da tanıtılacak.

Tanıtım posterine baktığımız zaman, Realme Watch’un Apple Watch modeline oldukça benzeyen bir kare ekrana sahip olacağını görüyoruz. Aynı zamanda bu cihazla beraber tanıtılacak Realme TV modelinin ise 43 inçlik model de dahil olmak üzere farklı boyut versiyonları ile satışa sunulacağı belirtiliyor.

realme-r-watch-1024x538

Realme TV’nin Android TV tabanlı bir işletim sistemine sahip olması beklenmektedir. Aynı zamanda Netflix uygulaması da cihazda ön yüklü olarak sunulacak. Realme, bu tanıtım etkinliği ile aynı gün Çin’de farklı bir etkinlik daha düzenleyecek. Bu etkinlikte ise Realme X50 Pro Player Edition modeli de dahil olmak üzere sekiz yeni ürün piyasaya sürecek.

Güvenilir kaynaklara göre şirketin akıllı saati 320 x 320 piksel çözünürlüğünde ve 1.4 inç boyutunda dokunmatik bir ekran ile karşımıza çıkacak. Saatin sağ tarafında gezinme ve güç düğmeleri olarak kullanılabilen bir buton yer alacaktır. Aynı zamanda 160mAh kapasiteli bataryaya sahip olan saat, tek bir şarj ile 7 güne kadar kullanım ömrü sunabilecek. Bunun yanında cihazda 24 saat kalp atış hızı takip etme özelliği de mevcut olacak.

“Realme Watch Akıllı Saatin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir