Rusty Lake Hotel Oyunu Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz!

Steam üzerinde zaman zaman farklı oyunlar kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Bununla birlikte Steam platformunda bu sefer de, Rusty Lake Hotel oyununu 1 Mayıs 2021 saat 01:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanınıyor. Bu doğrultuda oyunu belirtilen tarihe kadar kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Bununla birlikte oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Steam üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Ayrıca platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 4 TL. Oyunu eklemek için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • İlk olarak Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Rusty Lake Hotel‘in mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Daha sonrasında hesaba ekle tuşuna basın.
  • Böylece oyuna sahip oldunuz.
  • Bununla birlikte istediğiniz zaman kütüphanenizden indirebilirsiniz.

Rusty Lake Hotel Nasıl Bir Oyun?

rusty-lake-hotel-1024x576

Rusty Lake Hotel’de misafirlerimizi karşıla ve kaldıkları sürenin tadını çıkarmalarını sağla. Bu hafta 5 akşam yemeği olacak. Ayrıca her akşam yemeği can alıcı güzellikte olsun. Bununla birlikte bu oyun, Rusty Lake ve Cube Escape serisinin yaratıcılarından gizemli bir point-and-click macera oyunudur.

Rusty Lake Hotel Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiMicrosoft® Windows® XP/Vista/7,8, 10
İşlemci1.8 Ghz
Bellek1 GB RAM
Depolama40 MB kullanılabilir alan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Steam üzerinden 1 Mayıs 2021 saat 01:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir