79 TL’lik Shadowrun Collection Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de Shadowrun Collection oyununu 27 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 79 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Shadowrun Collection mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Shadowrun Collection Nasıl Bir Oyun?

shadowrun-collection-1024x576

Shadowrun Collection, Shadowrun Returns (Temel Oyun), Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut (Temel Oyun) ve Shadowrun Hong Kong – Extended Edition (Temel Oyun) içerir.

Shadowrun Returns

Siberpunk ile fantezinin buluştuğu eşsiz Shadowrun dünyası, 25 yıl önce yaratıldığından bu yana dev bir takipçi kitlesine ulaştı. Yaratıcı Jordan Weisman, Shadowrun dünyasına geri dönerek bu klasik oyun kurgusunu tek oyunculu, sıra tabanlı taktiksel RYO olarak modernleştiriyor. Çarpık kentleşmenin yaygın olduğu mega şehir Seattle’da gizemli bir katili arama mücadelesinde, karanlık kenar mahallelerden şehrin en güçlü mega şirketlerine uzanan bir yola koyulacaksın.

Seattle’ın karanlığından sağ salim çıkabilmek için dikkatli davranmalı, diğer runner’larla yardımlaşmalı, teknolojinin ve büyünün güçlerinde ustalaşmalısın.

Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut

Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut, Harebrained Schemes’in eleştirmenlerden olumlu not alan Dragonfall hikâyesinin bağımsız bir sürümüdür ve ilk olarak Shadowrun Returns için büyük bir genişletme olarak yayınlanmıştır. Director’s Cut, orijinal oyuna bir dizi yeni içerik ve geliştirme ekliyor: 5 yeni görev, alternatif sonlar, yeni müzik, yeniden tasarlanmış bir arayüz, takım özelleştirme seçenekleri, yenilenen savaş sistemi ve daha fazlası ile eşi benzeri olmayan bu siberpunk RYO deneyimi eksiksiz sürümüne kavuşuyor.

Shadowrun Hong Kong – Extended Edition

Harebrained Schemes’in Shadowrun serisinin mihenk taşı olan Shadowrun Hong Kong – Extended Edition 6 saatten uzun süren yepyeni Shadows of Hong Kong Bonus Hikâyesini içeriyor. 2015’in en iyi RYO/strateji oyunlarından biri olarak görülen, bugüne kadarki en etkileyici Shadowrun RYO’yu deneyimle!

Shadowrun Collection Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XP SP3/Vista/Windows 7 ve 8Windows XP SP3/Vista/Windows 7 ve 8
İşlemcix86 uyumlu 1.8 GHz veya daha hızlı işlemcix86 uyumlu 2 GHz veya daha hızlı işlemci
Bellek2 GB RAM4 GB RAM
Depolama10 GB kullanılabilir alan10 GB kullanılabilir alan
Direct XSürüm 9.0Sürüm 9.0
Ekran KartıEn az 256 MB erişilebilir belleğe sahip DirectX uyumlu 3D ekran kartı512 MB erişilebilir belleğe sahip DirectX uyumlu 3D ekran kartı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 27 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir