10 TL’lik Sonic The Hedgehog 2 Oyunu Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz!

Steam üzerinde zaman zaman farklı oyunlar kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Steam platformunda bu sefer de, Sonic The Hedgehog 2 oyununu 19 Ekim 2020 saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanınıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 10 TL. Bu oyunu belirtilen tarihe kadar kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Steam üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Sonic The Hedgehog 2‘nin mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Hesaba ekle tuşuna basın.
  • Oyuna sahip oldunuz, istediğiniz zaman kütüphanenizden indirebilirsiniz.

Sonic The Hedgehog 2 Nasıl Bir Oyun?

sonic-the-hedgehog-2-1024x576

Dr. Eggman (namı diğer Dr. Robotnik), çaresiz hayvanları robotlara dönüştürerek ve onları nihai silahı olan Ölüm Yumurtası’nı yapmaya zorlayarak geri döndü! Ama bu sefer Sonic’in ona yardım edebilecek bir arkadaşı var: Tails! 7 Kaos Zümrüdü’nü bulun ve Dr. Robotnik’in kötü planını durdurun!

Sonic The Hedgehog 2 Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows® XP veya üstüWindows® XP veya üstü
Ekran Kartı/CPU32MB veya üzeri grafik kartıNVidia GeForce GTX 280 veya ATI Radeon HD 6630 veya eşdeğeri DirectX® 9c veya üstü 1GB VRam / Intel i3-2100 veya AMD Phenom II X4 940 veya eşdeğeri çift çekirdekli CPU
DirectXDirectX® 9.0 veya üstüDirectX® 9c veya üstü
Depolama50MB boş disk alanı50MB boş disk alanı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Steam üzerinden 19 Ekim 2020 saat 20:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir