SQUID, Huawei Akıllı Telefonlarda Haber Sağlayıcısı Olacak

SQUID, Stockholm merkezli öncü bir medya ve teknoloji firmasıdır. Şirket telefonlar için sunduğu haber uygulaması ile birçok ülke için yerel haberler sunmaktadır. Bu haberler teknolojiden oyuna, sağlıktan spora birçok kategoride listelenmektedir.

SQUID mobil uygulaması, bütün Avrupa ülkeleri için Huawei akıllı telefonlarının haber sağlayıcısı oldu. Şirket Huawei tarayıcı ve asistanda yer alacak haberler için içerik partneri oldu. Huawei akıllı telefonunuzda ekranı sağa kaydırdığınız zaman Huawei Asistan’a ulaşabileceksiniz ve yine telefonunuzda önyüklü gelen Huawei Tarayıcı ile çeşitli haber kaynaklarından gelen haberler sizlere önerilecek. Kısacası asistan ve tarayıcıda sizlere gösterilen haberlerin tümü SQUID tarafından sağlanacak.

squidapp-türkiye

Huawei Tarayıcı ve Asistan telefonunuzda olmayabilir çünkü bu hizmetler EMUI10 arayüzü ile birlikte geliyor. Bunun için telefonunuzda yeni güncellemeleri kontrol edebilirsiniz veya Huawei AppGallery üzerinden Huawei Tarayıcı uygulamasını indirebilirsiniz. Huawei Asistan ise yeni modeller ile piyasaya sürülecek ancak mevcut telefonunuzda da buraya tıklayarak test edebilirsiniz.

SQUID CEO’su Johan Othelius yaptığı açıklamada, “Huawei bizi akıllı telefon kullanıcılarına en ilgi çekici haberleri sağlamamız amacıyla partner olarak seçtiği için çok heyecanlıyız. Amacımız okurlarımızı kaliteli haber okumaya teşvik ederken aynı zamanda da yayımcılara daha fazla kullanıcı trafiği ve gelir sağlamak.” diyor.

SQUID uygulaması, Huawei akıllı telefon kullanıcıları için 29 farklı dilde haber ve içerik sunuyor. Şirketin ve uygulamanın amacı ise kullanıcıların ilgi çekici ve güncel haberlere güvenirlik kaynaklar üzerinden ulaşabilmesini sağlamak.

Eğer bir Huawei akıllı telefonunuz yoksa üzülmeyin. Neden mi? Çünkü SQUID mobil uygulamasını Google Play Store ve App Store üzerinden de indirip kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın internet sitesine buraya tıklayarak gidebilir, daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayede aralarında Teknobuk.com’un da olduğu güvenilir haber kaynaklarına sadece bir tık uzaklığında olursunuz.

Bu haber hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir