The Witcher 2. Sezon Oyuncuları Resmen Açıklandı

The Witcher 2. sezon çekimlerine başlandı ve 2021 yılında Netflix‘te yayınlanacak dizinin ikinci sezonunda hangi oyuncuların yer alacağı resmi olarak açıklandı. Son haftalarda ortaya çıkan bazı sızıntıların doğru olduğunu böylece anlamış olduk.

İlk olarak yeni karakterlerden bahsedelim. Game of Thrones’tan Kristofer Hivju yeni sezonda Nivellen karakteriyle dizide olacak oyuncular arasında. Yeni katılan diğer oyuncular şöyle: Coen karakteriyle Yasen Atour, Vereena karakteriyle Agnes Bjorn, Lambert karakteriyle Paul Bullion, Eskel karakteriyle Thue Ersted Rasmussen, Lydia karakteriyle Aisha Fabienne Ross ve Francesca karakteriyle Mecia Simson yeni sezonda dizide olacak.

The-Witcher-2-Sezon-1-1024x559

Dizide Vesemir karakterini Mark Hamill’in canlandırması için The Witcher hayranları güçlü bir kampanya yürütüyorlar. Ancak Mark Hamill Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile bu dizi ile ilgili herhangi bir teklifin veya planın olmadığını belirtti. Ancak sonraki sezonlarda görebilme şansımız hala var.

Dizide yer almaya devam edecek önemli oyuncuların başında Henry Cavill (Geralt), Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer) geliyor. Önemli karakterleri oynayan Anna Shaffer (Triss) ve Joey Batey (Jaskier) de devam eden oyuncular arasında. Cahir karakterini canlandıran Eamon Farren de yeni sezonda karşımızda olacak.

Diziye 2. Sezonda Devam Eden Diğer Oyuncular Şöyle:

  • MyAnna Buring (Tissaia)
  • Tom Canton (Filavandrel)
  • Lark Mikkelson (Stregobor)
  • Terence Maynard (Artorius)
  • Therica Wilson Read (Sabrina)
  • Lilly Cooper (Murta)
  • Jeremy Crawford (Yarpen Zigrin)
  • Royce Pierreson (Istredd)

2. sezon ilk sezonda olduğu gibi 8 bölüm olarak yayınlanacak. 1. ve 2. bölümler Stephen Surjik, 3. ve 4. bölümler Sarah O’Gorman, 5. ve 8. bölümler Ed Bazalgette, 6. ve 7. bölümler ise Geeta V Patel tarafından yönetilecek.

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher, şüphesiz geçen senenin en iyi dizilerinden biriydi. Netflix için muazzam bir başarıydı ve 76 milyon kişi tarafından en az birkaç dakika bu dizi izlendi. Böylece en iyi ilk sezonlardan biri olmuş oldu.

The Witcher 2. sezon için herhangi bir belirlenmiş yayın tarihi yok ancak 2021 yılı içinde bu dizinin 2. sezonunu göreceğiz. Bu haber hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir