31 TL’lik Torchlight II Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de 15 gün boyunca her gün bir ücretsiz oyun kampanyası dahilinde Torchlight II oyununu 31 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 31 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Torchlight II mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Torchlight II Nasıl Bir Oyun?

Torchlight-II-1024x576

Bu oyun rastgele bölümler, düşmanlar ve ganimetler ile ağzına kadar dolu. Orijinal oyunun tüm tadını ve heyecanını yakalayan ve Epic Games’te kısa süreliğine ücretsiz olan Torchlight II dünyayı genişletiyor, çevrimiçi ve LAN çok oyunculu modu dâhil oyuncuların en çok istediği özellikleri ekliyor.

Torchlight II Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XP SP3/Vista/Windows 7Windows XP SP3/Vista/Windows 7
İşlemcix86 uyumlu 1.4GHz veya daha hızlı işlemcix86 uyumlu 1.4GHz veya daha hızlı işlemci
Bellek1 GB RAM1 GB RAM
Depolama2 GB kullanılabilir alan2 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 9.0c

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 31 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir