69 TL’lik Tropico 5 Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de 15 gün boyunca her gün bir ücretsiz oyun kampanyası dahilinde Tropico 5 oyununu 24 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 69 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Tropico 5 mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Tropico 5 Nasıl Bir Oyun?

tropico-5-1024x576

Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan popüler “diktatörlük simülasyonu” serisinin yeni oyununda Tropico ulusunun adasına geri dön. Hanedanlığını koloniler döneminin başından 21. yüzyıla kadar yönet, gelişmiş ticaret mekanikleri, teknolojiler, bilimsel araştırmalar, keşif gibi yepyeni mücadelelere gir ve Tropico tarihinde ilk kez 4 oyuncuya kadar ortak ve rekabetçi olarak ÇOK OYUNCULU oyna.

Tropico 5 Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows Vista SP2, Windows 7, Windows 8Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit)
İşlemci2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci2.5 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
Bellek4 GB RAM8 GB RAM
Depolama4 GB kullanılabilir alan4 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 11Sürüm 11
Ekran KartıGeForce 400 veya üstü, AMD Radeon HD 4000 veya üstü, Intel HD 4000 veya üstü (DirectX 11 donanım desteği gerekir)GeForce 500 veya üstü, AMD Radeon HD 5000 veya üstü

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 24 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir