Twitter, Yeniden Tasarlanmış iPad Arayüzünü Yayınladı

Twitter, çok ihtiyaç duyulan bir arayüz tasarımını iPad için Twitter uygulamasına bir güncellemeyle dağıtıyor. Bugünün güncellemesiyle birlikte, iPad için Twitter artık tablette bulunan ve eklenen ekran düzeninden çok daha iyi faydalanıyor.

iPad için Twitter artık daha fazla bilgi görmenizi sağlayan çoklu sütun görünümüne sahip. Şimdiye kadar, iPad için Twitter, her iki taraftaki beyaz alanlarla çevrili tek bir içerik sütunu düzenine sahipti.

Bu yeniden tasarımla iPad için Twitter artık Twitter web uygulaması gibi görünüp davranıyor. Menü çubuğu alttan zaman çizelgenizin yanına taşındı. Zaman çizelgesinin diğer tarafında, artık trend konu başlıkları ve diğer dinamik içerikleri göreceksiniz.

Bu gelişmelere rağmen, iPad için Twitter biraz daha yetenekli olabilir. Örneğin, farklı sütunları özelleştirebilme yeteneği, zaman çizelgenizle bir sütunun yerini değiştirme gibi özellikler eklenebilir. Bunun gibi özellikler şu anda Tweetdeck’te bulunmaktadır ancak Twitter bunları standart uygulamasına eklemek konusunda isteksizdir. Bununla birlikte, yeni iPad arayüzü her iki tarafta da beyaz boşluk bulunan tek bir sütundan çok daha kullanışlı durmaktadır.

iPad uygulaması için yeniden tasarlanan Twitter biraz rastgele olarak kullanıcılara sunuluyor. Yeni arayüzü henüz göremiyorsanız, önümüzdeki günlerde kontrol etmeye devam ettiğinizde eminiz siz de göreceksinizdir.

Kaynak: 
https://ww.9to5mac.com/2019/12/18/twitter-new-ipad-interface/

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir