33 TL’lik Amnesia: A Machine for Pigs Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de Amnesia: A Machine for Pigs oyununu 15 – 22 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 33 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Amnesia: A Machine for Pigs mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Amnesia: A Machine for Pigs Nasıl Bir Oyun?

amnesia-a-machine-for-pigs-1024x576

Oyuncuları açgözlülüğün, gücün ve çılgınlığın derinliklerine sürükleyen birinci şahıs korku oyunu. Dear Esther’in yaratıcıları The Chinese Room tarafından geliştirildi ve Amnesia: The Dark Descent’in arkasındaki stüdyo olan Frictional Games tarafından yayınlandı.

Bu dünya bir makine. Domuzlar için yapılmış bir makine. Domuzları kesmek için birebir.

Yıl 1899…

Zengin sanayici Oswald Mandus yatağında ateşler içinde uyanıyor ve karanlık ve korkunç bir motorla ilgili rüyalarının etkisinden kurtulamıyor. Meksika’ya yapılan felaket bir yolculuğun imgeleriyle ızdırap çektiği, endüstriyel ütopya hayallerinin suya düşmesiyle hayal kırıklığına uğradığı, suçluluk hissine kapıldığı ve tropik bir hastalığa yakalandığı bir kâbusa uyanıyor. Ev sessiz, zemin şeytani bir makinenin anlık etkisiyle sarsılıyor. Tek bildiği ise çocuklarının ölüm tehlikesi yaşadığı ve onları kurtarabilecek tek kişinin kendisi olduğu.

Amnesia: A Machine for Pigs Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows VistaWindows 7
İşlemciIntel Core i3 / AMD A6 CPU veya eş değeriIntel Core i5 / AMD FX CPU veya eş değeri
Bellek2 GB RAM4 GB RAM
Depolama5 GB5 GB
Ekran KartıNVIDIA GeForce 200 / AMD Radeon HD 5000 veya eş değeriNVIDIA GeForce 400 / AMD Radeon HD 6000 veya eş değeri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 15 – 22 Ekim tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir