Apex Legends Mobile Oyununun Beta Test Sürümü Yakında Yayınlanacak

Apex Legends piyasaya sürüldüğünden beri, mobil cihazlara ne zaman geleceği konusunu çok sayıda oyuncu merak ediyor. Birkaç ay önce oyunun mobil sürümünün geliştirilme aşamasında olduğunu sizlere aktarmıştık. Şimdi ise Electronic Arts tarafından yaklaşan mobil oyunun beta test süreciyle alakalı bazı ayrıntılar paylaştı. Bu yazımızda Apex Legends Mobile oyununun beta sürümüyle alakalı detaylarını sizlere aktarıyor olacağız.

Apex Legends Mobile, bu ayın sonlarında teste girecek. Ancak henüz belirli bir başlangıç ​​tarihi bizlere duyurulmuş değil. Respawn Entertainment, bu test sürecinin Hindistan ve Filipinler ile sınırlı olacağını belirtmektedir. Aynı zamanda bu test süreci tabii ki de sadece birkaç bin oyuncuyla sınırlı olacaktır. Bununla birlikte bu test, ilk başta Android ile sınırlı olacak. Daha sonrasında ise iOS ve küresel olarak yayınlanacaktır.

Apex Legends Mobile’ın tamamen yeni bir oyun olduğu anlaşılıyor. Bu nedenle Apex Legends’ın konsol ve PC sürümleriyle çapraz oyun sunmayacaktır. Respawn Entertainment, “Telefonda mevcut olan en gelişmiş battle royale. Akıcı kontroller ve düşünceli optimizasyonlarla özel olarak dokunmatik ekranlar için tasarlandı.” ifadelerini kullandı. Aynı zamanda mobil versiyondan birkaç ekran görüntüsü paylaştı.

Apex-Legends-Mobile-1024x539

Apex Legends Mobile’ın PC ve konsol sürümüne zarar uğratacağından endişeleniyor olabilirsiniz. Ancak ekip bu konuda önlemini almış durumda. Bu doğrultuda mobil versiyona özel bir geliştirme uzmanları göreve getirilmiş durumdadır. Böylece hem mobil sürüm hem de PC sürümü arasındaki fark çok az olacak. Böylece Respawn ile Apex Legends arasındaki bağ da güçlü bir şekilde devam edecektir.

Bu beta test sürecinin kısa süre içerisinde başlatılmasını bekliyoruz. Ancak belirttiğimiz gibi henüz resmi bir tarih açıklanmadı. Bununla birlikte mobil sürüm yayınlandığı zaman PC sürümünden ne kadar farklı olduğunu da hep birlikte görüyor olacağız. Apex Legends Mobile’ın tam sürümü hakkında ise henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

“Apex Legends Mobile Oyununun Beta Test Sürümü Yakında Yayınlanacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir