Clubhouse Android Sürümü İçin Kapalı Beta Süreci Başladı

Clubhouse Kurucu Ortağı Paul Davidson, geçtiğimiz ay popüler uygulamanın Android sürümü hakkında bazı açıklamalar yaptı. Aynı zamanda Android sürümünün Mayıs ayında piyasaya sürüleceğini belirtti. Bununla birlikte şimdi ise Clubhouse Android sürümü için kapalı beta süreci başladı.

Şirket tarafından yeni bir blog gönderisi paylaşıldı. Bu gönderide yalnızca davet ile girilebilen iOS uygulamasının Android sürümü ile alakalı detaylar paylaşıldı. Aynı zamanda Clubhouse’un Android sürümünün kapalı beta testlerine başladığını açıkladı. Bununla birlikte uygulamayı en hızlı şekilde kararlı versiyon olarak Android’e sunmak istediklerini belirtti.

Clubhouse, söz konusu Android uygulamasını fon ile sağlanan desteğin bir kısmını kullanarak geliştirmeye başladı. Şimdi ise bu geliştirme süreci ileri bir aşamaya geldi ve beta sürecinde test ediliyor. Uygulamanın beta sürecine geçiş yapmış olması, şirketin geliştirme aşamasına başladığından bu yana kaydettiği muazzam ilerlemenin bir göstergesidir.

Clubhouse-Android-2-1024x563

Yayınlanan blog gönderisinde aynı zamanda iOS uygulamasında yapılan bazı değişikliklerden de bahsedilmiştir. Ancak genel olarak Android uygulaması ve beta süreci hakkındaki detaylara odaklanılmaktadır. Bununla birlikte bu beta süreci, önümüzdeki haftalarda sonraki aşamalara da geçiş yapacak. Ancak hâlâ uygulamanın hangi tarihte kararlı sürüm olarak Android kullanıcılarına sunulacağını bilmiyoruz.

Clubhouse’un popülerliği ile birlikte birkaç sosyal medya devi de uygulamadaki özelliklere oldukça benzeyen bazı alternatifler veya kopyalar geliştirdiler. Ancak bu alternatiflerin çok da tercih edildiğini söyleyemeyiz. Bakalım Clubhouse Android sürümü ile birlikte nerelere doğru ilerleyecek. Bunu hep birlikte görüyor olacağız. Bununla birlikte Clubhouse’un Android sürümüyle alakalı yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Clubhouse Android Sürümü İçin Kapalı Beta Süreci Başladı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir