Cyberpunk 2077 Oyunu İçin Üçüncü Şahıs Kamera Modu Geliştirildi

Pek çok büyük açık dünya oyununda olduğu gibi, Cyberpunk 2077 oyunu için de modcular kısa süre içerisinde modlar üretmeyi başardılar. Geçtiğimiz hafta sonu yayınlanan bir Cyberpunk 2077 modu, oyuncuların üçüncü şahıs kamera açısı ile oyunu oynamalarına imkân tanıyor. Bahsettiğimiz mod hâlâ geliştirilme aşamasında olsa da karakterinize arka kamera açısından bakmak istiyorsanız bir alternatif olarak sizlere sunuluyor.

Skyrim ve Fallout 4 gibi diğer büyük açık dünya oyunları birinci ve üçüncü şahıs modlarına sahipken, Cyberpunk 2077 bu kamera açısı olmadan piyasaya çıktı. Oyun, sürüş sırasında üçüncü şahıs görüşüne geri dönerken, normal oyun için böyle bir görünüme geçmenin bir yolu ne yazık ki mevcut değildir. Bu mod bu eksikliği gideriyor ancak hala bitmemiş olduğundan, muhtemelen onu kullanırken bazı aksaklıklar yaşayacaksınız.

Her durumda, aradığınız mod “JB – TPP Mod WIP Third Person” olarak adlandırılır ve Nexus Mods üzerinde bulunabilir. Bu modun çalışması için, aynı siteden Cyber ​​Engine Tweaks’i indirmeniz ve modu kurmadan önce onu yüklemeniz gerekir. Cyber ​​Engine Tweaks’i yükledikten sonra, üçüncü şahıs mod dosyasının içeriğini “Cyberpunk 2077\bin\x64\.” klasörüne çıkarmanız gerekmektedir.

cyberpunk-2077-ucuncu-sahis-kamera-modu-2-1024x576

Bunu yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey Cyberpunk 2077’yi başlatmak ve modun aktif olması için bir kayıt yüklemektir. B tuşuna basmak sizi üçüncü şahıs moduna geçirir ve tekrar B’ye basarak dört farklı üçüncü şahıs kamera açısı arasında geçiş yapabilirsiniz. Sonuç olarak, özellikle mod yöneticisi veya yükleyici olmadan mod yüklemenin ne kadar karmaşık olabileceğini düşündüğünüzde oldukça basit görünüyor.

Açıkçası, bu mod Cyberpunk 2077’nin konsol sürümleriyle uyumlu değil. Bu nedenle şimdilik yalnızca PC oyuncuları üçüncü şahıs modunu kullanabilecek. Bu mod bir yana, Cyberpunk 2077’nin bu ayın bir noktasında oyunun sahip olduğu bazı sorunları gidermek için büyük bir güncelleme alması planlanıyor. Bu nedenle bu konuda daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

“Cyberpunk 2077 Oyunu İçin Üçüncü Şahıs Kamera Modu Geliştirildi” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir