Fall Guys: Ultimate Knockout, Çin’deki Mobil Cihazlara Geliyor

Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun, resmi olarak Çin’deki mobil cihazlar için geliştirme aşamasın olduğu açıklığa kavuştu. Bu Çin mobil sürümü, PS4 veya PC‘ye sahip olmayanlar veya hareket halindeyken çok oyunculu parti oyununu oynamak isteyenler için umut verici bir işaret olabilir.

Niko Partners kıdemli analisti Daniel Ahmad haberi Twitter’da paylaşarak “Çinli oyun ve eğlence şirketi Bilibili’nin popüler oyununun Çin mobil versiyonunu yayınlama haklarını güvence altına aldığını” belirtti.

Çin dışındaki yerler için herhangi bir mobil sürümün onaylanmadığına dikkat etmek fazlasıyla mühimdir. Şirket henüz Hindistan, Orta Doğu ve Batı ülkeleri için yapacağı mobil sürümü hakkında tarih vermiyor.

teknobuk-fall-guys-cin-mobil-surum-sf-ici-1

Fall Guys: Ultimate Knockout Hakkında

Fall Guys, Devolver Digital Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi olarak oynanan çok oyunculu bir video oyunudur. 

Fall Guys, bir galip kalana kadar artan kaos turundan sonra herkes için ücretsiz bir mücadelede çevrimiçi olarak 60 oyuncuya kadar olan devasa çok oyunculu bir parti oyunu.

Fall Guys: Ultimate Knockout, bir galip kalana kadar artan kaos turunun ardından çılgın bir atılımda çevrimiçi yarışmacı ordularını bir araya getiriyor! Tuhaf engellerle savaşın, asi rakiplerin arasından sıyrılın ve büyüklüğe doğru tökezlerken bükülmez fizik kanunlarının üstesinden gelin. Saygınlığınızı bir köşede bırakın ve tacı talep etme arayışınızda komik başarısızlıklara hazırlanın!

Microsoft Windows 10 Pro ve PlayStation 4 için 16 Mayıs 2018’da E3’te ilan edildi ve 31 Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü. Takeshi’s CastleWipeout veya Ninja Warrior gibi engelli yarış TV oyunlarından büyük bir nispet ve ölçüde ilham almıştır. Yayınlanmadan evvel, Fall Guys oyununun PlayStation Plus üyeleri için ücretsiz olacağı ilan edildi.

Fall Guys oyununu 48 saat içerisinde 2 milyondan fazla kişi satın almıştır. Oyun, Steam platformu üzerinde ücretlidir.(Via)

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir