Huawei Watch GT RS Modeli, Mate 40 Serisi İle Birlikte Tanıtılabilir

Huawei, henüz en güçlü amiral gemisi akıllı telefon modellerini sunduğu Mate serisinin yeni nesil üyelerini tanıtmadı. Şirket, yakın zamanda yeni Mate 40 serisi modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Son gelen bilgilere göre Huawei Watch GT RS akıllı saat modeli, Çinli teknoloji devi Huawei’nin yeni nesil akıllı telefon modelleriyle birlikte piyasaya sürülebilir.

Şirket, geçtiğimiz günlerde profesyonel spor modları, kablosuz şarj desteği ve birçok yenilikçi özellikle birlikte gelen yeni Watch GT 2 Pro modelini tanıttı. Huawei’nin yeni akıllı saati, 329 euro başlangıç fiyatı ile birlikte raflardaki ve e-ticaret sitelerindeki yerini alıyor. Şirketin bu ürünü önceki akıllı saatlere göre önemli ölçüde daha pahalı ancak görünen o ki Çinli şirket, Huawei Watch GT RS isimli yeni modeliyle birlikte daha pahalısını da piyasaya sürecek.

Huawei Watch GT RS Akıllı Saat Modeli, Mate 40 Serisi İle Birlikte Karşımıza Çıkabilir

Yeni akıllı saat modeli ile ilgili ilk sızıntılar güvenilir teknoloji uzmanı Teme (@RODENT950) tarafından geliyor. Teme’ye göre Huawei, Mate 40 serisi ile birlikte yeni ve pahalı akıllı saat modeli olan Watch GT RS’i de duyuracak ve müşterilerin beğenisine sunacak.

Huawei-Watch-GT-2-Pro-2-1024x576
Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei’nin yaklaşan yüksek fiyatlı akıllı saat modelinin tasarımsal ve teknik detayları konusunda herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Ancak yeni cihazın kablosuz şarj, SpO2 takibi ve profesyonel spor modlarının yanı sıra çeşitli sağlık takibi sistemlerine sahip olmasını bekliyoruz. Belki yerleşik olarak elektrokardiyogram yani EKG özelliğini de yeni cihazda görebiliriz.

Huawei Watch GT 2 Pro modeli 329 euro gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Bunu göz önünde bulundurursak Watch GT RS modelinin de yaklaşık olarak 399 euro gibi bir başlangıç fiyatına sahip olmasını bekleyebiliriz. Mate 40 serisi ve Watch GT RS akıllı saati ile ilgili yeni bilgiler geldikçe Teknobuk.com üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Huawei Watch GT RS Modeli, Mate 40 Serisi İle Birlikte Tanıtılabilir” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir