Realme Buds Q2 Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Realme, Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) özelliğine sahip olan yeni nesil tam kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Realme Buds Q2 ismiyle karşımıza çıkan cihaz, şık tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla birlikte bu yazımızda cihazın teknik özelliklerini ve fiyatını sizlere aktarıyor olacağız.

Realme Buds Q2 Teknik Özellikleri

Şirketin yeni nesil TWS modelinde ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Bunun yerine daha farklı olan Çevresel Gürültü Engelleme özelliği sunulmaktadır. Bununla birlikte Realme Buds Q2 modelinde IPX4 seviyesinde suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası bulunmaktadır.

Aynı zamanda yeni modelin tek bir kulak parçası 4,1 gram ağırlığındadır. Bu da onu kablosuz kulaklık dünyasındaki en hafif kulaklıklardan birisi yapıyor. Realme, yeni kulaklığında gelişmiş bir oyun modu sunuyor. Bu oyun modu ile birlikte kulaklıktaki gecikme düşüyor ve daha rekabetçi bir oyun deneyimi sağlanıyor.

Realme-Buds-Q2-2-1024x480

Çevresel Gürültü Engelleme, yalnızca bir telefon görüşmesi sırasında çalışır. Algoritma; özellikle süpermarket, toplu taşıma veya ofis gibi gürültülü alanlarda dış gürültüyü filtreler. Buna ek olarak Realme’nin yeni tam kablosuz kulaklık modeli, selefindeki önemli özelliklerden bazılarını da korumaktadır.

Yeni kablosuz kulaklık modeli, 10 dakikalık şarj ile 2 saate kadar kullanılabiliyor. Bununla birlikte tamamen şarj ettiğinizde ise şarj kutusuyla beraber toplamda 20 saate kadar kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kulaklıkların yan taraflarında dokunmatik kontroller olduğunu belirtelim. Bu alanlar üzerinden müzik durdurma, ilerletme ve başlatma gibi işlevleri yerine getirebiliyorsunuz.

Realme Buds Q2 Fiyatı

Realme’nin yeni tam kablosuz kulaklık modeli, siyah ve mavi renk seçeneklerine sahiptir. İlk olarak Pakistan’da piyasaya sürülen kulaklığın indirimli satış fiyatı yaklaşık $26 şeklindedir. İndirimsiz hali ise $39 olarak karşımıza çıkıyor. Realme’nin kısa süre içerisinde bu modeli ülkemizde de satışa sunmasını bekliyoruz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir