Redmi AirDots 3 Pro Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü Redmi AirDots 2 modelinin daha gelişmiş ve yeni nesil bir versiyonu olan Redmi AirDots 3 Pro modelini tanıttı. Şirketin yeni kablosuz kulaklık modeli, Çin’de tanıtılan Redmi Note 10 Pro 5G‘nin yanında karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte AirDots 3 Pro, aktif gürültü engelleme ve düşük gecikme desteği ile birlikte gelmektedir.

Redmi AirDots 3 Pro Özellikleri

Redmi’nin yeni kulaklığı, önceki modele benzer bir tasarıma sahiptir. Ancak şirket, kulaklığın şarj kutusunun tasarımında bir değişikliğe gitti. Bu doğrultuda daha uzun, oval bir şekilli hâle getirdi. Bu kutu tasarımını OnePlus’ın piyasaya sürdüğü OnePlus Buds modelinin kutusuna da benzetebiliriz.

AirDots 3 Pro modelini iyi bir cihaz olarak öne çıkaran en önemli özelliklerden biri de Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğidir. Bununla birlikte kullanıcılar kesintisiz ve gürültüsüz bir şekilde dinleme deneyimi yaşayabilirler. Aynı zamanda bu özellik, ortam gürültüsünü 35 desibele kadar azaltan üç mod ile birlikte gelmektedir.

Redmi-AirDots-3-Pro-2-1024x683

Bunlara ek olarak kablosuz kulaklıkta oyun modu bulunuyor. Bu oyun modunu aktif ettiğiniz zaman kulaklıktaki ses gecikmesi azalmaktadır. Ayrıca Xiaomi, bu modeldeki oyun modunun “kablosuz kulaklık endüstrisindeki en düşük gecikmeye” sahip olduğunu belirtmektedir.

Şirketin yeni kablosuz kulaklığı ve kutusu USB-C portu üzerinden şarj ediliyor. Aynı zamanda kablosuz şarj destekli telefonunuz üzerinden de bu kulaklığın kutusunu şarj edebiliyorsunuz. Bununla birlikte tek şarjla 6 saatlik dinleme süresi sunan kulaklık, şarj kutusuyla ise 28 saate kadar pil ömrü sunabilmektedir.

Redmi AirDots 3 Pro Fiyatı

Xiaomi’nin yeni Redmi AirDots 3 Pro’su Çin’de 349 Yuan fiyat etiketi ile satışa sunulmaktadır. Bunun dolar karşılığını $55 olarak belirtebiliriz. Şu anda yalnızca Çin’de satışa sunulacak olan cihazın kısa süre içerisinde ülkemize de gelmesini bekliyoruz. Bu konuda yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir