Samsung Galaxy Buds 2 Modeli, Haziran Ayında Piyasaya Sürülebilir

Samsung, yeni nesil Galaxy Buds 2 tam kablosuz kulaklık modelini Haziran ayında piyasaya sürebilir. Şimdi ise ortaya çıkan bir rapor, yaklaşan ürünün fiyatı, lansman tarihi ve özellikleri konusunda daha fazla ayrıntı ortaya koyuyor. Bu yazımızda söz konusu cihaza dair bilinen detayları sizlere aktarıyor olacağız.

Galaxy Buds 2’ye ait bilgiler, Yogesh tarafından paylaşıldı. Bununla birlikte Yogesh’e göre yaklaşan cihaz, Galaxy Buds+ modeline oldukça benzer bir tasarıma sahip olacak. Ancak yeni nesil modelin daha büyük olması beklenmektedir. Bu sayede kulaklıkların kullanım süresi de uzamış olacaktır.

Fiyat konusunda da bazı bilgiler ortaya çıktı. Bununla birlikte bu bilgilere göre cihaz 100 doların altındaki modellerle rekabet edecek seviyede bir fiyata sahip olacak. Yani Galaxy Buds+ modelinin lansman fiyatına kıyasla daha ucuz bir cihaz görebiliriz. Ancak Galaxy Buds 2’nin ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğinden yoksun olacağı belirtilmektedir.

Galaxy-Buds-2-Cizim

Buna ek olarak yaklaşan ürün, Galaxy Buds Pro‘da sunulan 360 derece ses özelliğine de sahip olmayabilir. Son olarak cihazın Haziran ayında pastel renk seçenekleri ile birlikte piyasaya sürüleceği söylenmektedir. Dolayısıyla kulaklığın yeni Galaxy A serisi modelleriyle eşleşmesini de bekleyebiliriz.

Daha önceki raporlara göre kablosuz kulaklıkta çoklu cihaz desteği olacak. Bu sayede cihazı aynı anda birden fazla cihaz ile eşleştirebilirsiniz. Bu sayede cihazlar arasında geçiş çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Ayrıca bu özellik, Samsung dışındaki ürünlerle de uyumlu olacaktır.

“Samsung Galaxy Buds 2 Modeli, Haziran Ayında Piyasaya Sürülebilir” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir