Xiaomi Mi Watch Revolve Akıllı Saat Modeli Yakında Tanıtılacak

Xiaomi, geçtiğimiz Aralık ayında Çin’de düzenlediği bir etkinlik ile birlikte Mi Watch Color akıllı saatini tanıtmıştı. Şirketin bu akıllı saatinin şimdi ise farklı bir isim olarak global pazarlara yayılması bekleniyor. Xiaomi Mi Watch Revolve olarak isimlendirilecek olan akıllı saat modeli, yakında küresel pazarda kendine yer bulacak.

Xiaomi, Amazfit markası ile birlikte çeşitli ortaklıklar yapıp akıllı saat modellerini Mi Store’larda satıyordu. Ancak Mi Watch Revolve modeli şirketin kendi markası altında tanıtacağı ilk küresel akıllı saat modeli olma özelliğini gösterecek. Şirketin yeni modeli, Mi Smart Band 4C ile birlikte Mi Watch uygulamasında ortaya çıkmış durumda.

Bunun dışında İspanyol bir YouTuber olan eSavants, Xiaomi’nin Mi Watch Revolve modelini bir şekilde elde edip cihazın kutu açılımı videosu YouTube kanalına yükledi. YouTuber tarafından yapılan açıklamada, cihazı AliExpress üzerinden yaklaşık €90 karşılığında elde ettiği belirtildi.

xiaomi-mi-watch-revolve-mi-watch

Xiaomi Mi Watch Revolve, 1.39 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip olacak. Cihazda GPS, Bluetooth 5.0, NFC gibi özelliklerin yanı sıra kalp atış hızı ve uyku takibi gibi özellikler de sunulacaktır. Aynı zamanda akıllı saatin 5ATM’ye kadar suya dayanıklı olacağı ve normal kullanımda 14 gün pil ömrüne sahip olacağı belirtilmektedir.

Xiaomi tarafından henüz bu model ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Şirketin yakın zamanda cihaza dair bazı tanıtım görsellerini sosyal medya hesaplarından paylaşması bekleniyor. Yine bu tanıtım posterleri ile birlikte akıllı saatin ne zaman küresel pazarlara giriş yapacağını da öğrenebiliriz.

“Xiaomi Mi Watch Revolve Akıllı Saat Modeli Yakında Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir