OPPO Enco Buds Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

OPPO, Enco Buds isimli yeni tam kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Tayland’da piyasaya sürülen kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisi ile birlikte geliyor. Bununla birlikte birkaç yükseltilmiş özelliğe sahip olan kablosuz kulaklık modeli, OPPO Enco W11’e benzer bir yapıda karşımıza çıkmaktadır.

OPPO Enco Buds Kablosuz Kulaklık Modelinin Özellikleri

Çinli şirketin yeni kulaklığı, mavi ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile birlikte satışa sunuluyor. Aynı zamanda bu cihaz, 8mm’lik dinamik bir ses sürücüsüne sahiptir. Bununla birlikte kablosuz kulaklık 20Hz ve 20kHz frekans aralığında çalışıyor. OPPO, Enco Buds’ın zengin ve derin bas sesleri sunabildiğini belirtmektedir.

Kablosuz kulaklıklar hem SBC hem de AAC ses kodeklerini destekliyor. Ayrıca kablosuz ses sinyalindeki gecikmeyi azaltmak ve süper düşük gecikmeli sesi etkinleştirmek için Binaural Bluetooth üzerinden ses aktarımına sahiptir. Belirttiğimiz gibi bu model, Bluetooth 5.2 teknolojisi ile geliyor. Bununla birlikte 10 metreye kadar kesinti yaşanmadan kullanabildiğinizi de belirtelim.

OPPO-Enco-Buds-2-1024x500

OPPO’nun yeni kulaklığı, şarj kutusuyla birlikte 24 saatlik nominal pil ömrüne sahiptir. Bununla birlikte her bir kulaklığın tek şarjla 6 saatlik kullanım sunduğu söyleniyor. Bu kullanım ömrü için her bir kulaklıkta 40mAh kapasiteli bir pil mevcuttur. Aynı zamanda cihazın şarj kutusu ise 400mAh kapasiteli bir batarya içermektedir.

Şarj kutusunu USB Type-C portu üzerinden şarj edebiliyorsunuz. Bununla birlikte kulaklıklarda 80ms düşük gecikmeli oyun modu bulunmaktadır. Aynı zamanda kulaklıkta IP54 suya ve toza karşı dayanıklılık seviyesi bulunuyor. Kulakların üzerinde yer alan dokunmatik bölgeler sayesinde müzik durdurma, geçme ve ilerletme gibi kontrolleri yerine getirebiliyorsunuz.

OPPO Enco Buds Kablosuz Kulaklık Modelinin Fiyatı

OPPO Enco Buds modeli, $32 gibi bir fiyat etiketiyle satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte tam kablosuz kulaklık modelinin ilerleyen haftalarda ülkemize de gelmesini bekliyoruz. Şu anda Tayland’da satışa çıktığını da belirtelim.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir