Realme Watch Akıllı Saat, Sadece 2 Dakikada 15.000 Adet Sattı!

Realme, kısa süre önce Hindistan’da birkaç akıllı ürün tanıttı ve bu ürünleri bu bölgede piyasaya sürdü. Bu ürünlerden biri olan şirketin ilk akıllı televizyonu satışa çıktıktan 10 dakika sonra 15.000’den fazla satış sayısına ulaştı. Aynı şekilde şirketin Realme Watch akıllı saat modeli Cuma günü satışa sunuldu ve oldukça kısa sürede çok sattı.

Şirket, bu konuyla alakalı olarak Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda 15.000’in üzerinde yapılan birim satış sayısı kutlandı. Hindistan’da satışa sunulan akıllı saat modeli, şirketin resmi internet sitesi ve Flipkart aracılığı ile satıldı.

realme-watch-sold-out-1024x576

Realme Watch satışları, tıpkı şirketin ilk akıllı televizyonu gibi oldukça kısa sürede 15.000 adet satış bandını geçti. Hatta akıllı televizyona kıyasla daha iyi bir performans da gösterdi. Şüphesiz akıllı saat için belirlenen fiyat etiketi bu noktada etkili olmuştur. Realme Watch, Amazfit Bip modeline benzer bir şekilde $53’dan satışa sunuldu.

Realme’nin akıllı saati, 1,4 inç boyutunda renkli ve dokunmatik bir ekrana sahiptir. 12 saate kadar pil ömrüne sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca kalp atış hızı takibi, çağrı bildirimi, uyku izleme ve kan oksijen seviyesi takibi gibi önemli özelliklere sahiptir. Cihazın tüm detaylarına buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

“Realme Watch Akıllı Saat, Sadece 2 Dakikada 15.000 Adet Sattı!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir