Realme Watch S Modeli, FCC ve EEC Tarafından Onaylandı

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme, Mayıs ayında ilk akıllı saat modelini Realme Watch ismiyle piyasaya sürdü. Çinli şirket, bu modeli bir akıllı saat olarak sunsa da aslında sahip olduğu özellikler ile birlikte bir fitness takipçisinden farksızdı. Bu ayın başında düzenlenen IFA 2020 etkinliğinde Realme, birkaç önce önce sertifika alan Watch S ve Watch S Pro isimli iki yeni akıllı saat modelini duyurdu. Realme Watch S modeli ise şimdi FCC ve EEC kurumları tarafından onaylandı ve sertifikalandı.

Realme Watch S Pro isimli model ise geçtiğimiz hafta FCC tarafından onaylandı. FCC sertifikasyonuna yönelik görüntüleri, giyilebilir ürünün 45 gün gizli tutulmasını talep eden bir gizlilik anlaşması olmasına rağmen yine de sızdırıldı. Bu görüntülerin nereden geldiğinden emin değiliz ama veritabanında yer almıyor.

Benzer şekilde Realme Watch S’nin 18 Eylül’de onaylanan FCC sertifikası da aynı şekilde gizlilik anlaşmasına sahiptir. Ancak bu model, “Pro” versiyon gibi sızıntıya maruz kalmadı. Watch S modelinin de benzer bir tasarıma sahip olacağını varsayıyoruz.

realme-watch-1024x576
Realme Watch

Bununla birlikte Realme’nin yaklaşan yeni akıllı saat modeli, bu haftanın başlarında Malezya’nın SIRIM ve Rusya’nın AET kurumlarından da sertifika aldı. Realme Watch S modelinin tüm sertifikalarında model numarası olarak “RMA207” kodunu görüyoruz. Ancak bu bilgi dışında cihazın sahip olduğu teknik özelliklere dair herhangi bir şey yer almıyor.

Çinli teknoloji devi Realme, yaklaşmakta olan akıllı saatleri için henüz kesin bir lansman tarihi açıklamadı. Bu modeller, tasarım patenti kısa süre önce CNIPA tarafından onaylanan Realme Buds Air Pro tam kablosuz kulaklık modeliyle birlikte piyasaya sürülebilir. Realme’nin yeni ürünleri ile ilgili detaylar geldikçe Teknobuk.com üzerinden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Realme Watch S Modeli, FCC ve EEC Tarafından Onaylandı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir