GTA Online, Yeni Güncellemeyle Birlikte Daha Hızlı Açılacak

Rockstar Games, GTA Online sayesinde GTA 5’in ekmeğini yemeye devam ediyor. Ancak yıllardır mevcut olmasına rağmen GTA Online’da oyuncuları canından bezdiren bir sorun bulunuyor. Oyuncular, GTA Online’a giriş yaparken oldukça uzun bir süre oyunun açılmasını bekliyorlar. Bununla birlikte bir programcı, oyundaki bu hatayı çözen bir mod geliştirdi.

Sonrasında ise Rockstar, bu programcı ile iletişime geçti. İletişime geçilen programcı, şirketin kendisine ödül verdiğini de doğruladı. Aynı zamanda Rockstar Games, yeni güncellemeyle birlikte programcının geliştirmiş olduğu bu yöntemin oyunda dahil edileceğini açıkladı. Bu da elbette birçok oyuncuyu mutlu edecektir.

Modu geliştiren programcı, bu hatanın oyundaki açılış hızını oldukça yavaşlattığını belirtmişti. Aynı zamanda geliştirilen mod ile birlikte GTA Online açılış hızının da yüzde 70 seviyesinde kısaldığını açıklamaktadır. Bu GTA Online’ın yavaş yüklenme algısının da önüne geçecek ve oyuncuları rahatlatacaktır.

grand-theft-auto-online-1-1024x683

GTA Online geliştiricisi Rockstar, durumun gerçekten de böyle olduğunu ve bunu çözmek için bir düzeltmenin geleceğini doğruladı. Ancak bu yeni güncellemenin hangi tarihte yayınlanacağı konusunda bir bilgiye sahip değiliz. Bununla birlikte günlemenin bir an önce gelmesini umuyoruz.

Daha demin de bahsettiğimiz gibi Rockstar, T0st isimli programcıya bu çözüm için bir ödül verdi. Aynı zamanda bu ödülün 10.000 ABD Doları değerinde olduğunu da doğruladı. GTA ve diğer oyunlar hakkında yeni haberler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“GTA Online, Yeni Güncellemeyle Birlikte Daha Hızlı Açılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir