OPPO Watch Akıllı Saat Modeli Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı

OPPO, Temmuz ayının sonunda tanıttığı OPPO Watch akıllı saat modelini Türkiye’de satışa sundu. Çinli teknoloji devinin akıllı saati 41mm ve 46mm olarak ili farklı versiyonda sunuluyor. Bununla birlikte renk seçeneği konusunda ise parlak altın ve siyah olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor.

OPPO Watch Akıllı Saat Türkiye Fiyatı

Bahsettiğimiz gibi OPPO’nun yeni akıllı saati 41mm ve 46mm olarak iki farklı varyantta satışa sunulmuş durumda. Fiyat olarak küçük boyutlu model daha uygun bir etikete sahip. 41mm’lik model için 1.799 TL, 46mm’lik model için ise 2.299 TL gibi bir fiyat etiketi belirlenmiş durumda.

Her iki renk seçeneği de aynı fiyata sahip ve ürünü şu anda N11 ve Trendyol siteleri üzerinden satın alabiliyorsunuz. OPPO, resmi internet sitesi üzerinde hangi kanallar üzerinden satın alabileceğinizi de belirtmiş durumda. Buradaki bağlantı üzerinden OPPO Watch’u satın alabileceğiniz tüm seçeneklerin listesine de ulaşabilirsiniz.

OPPO Watch Akıllı Saat Özellikleri

Küresel olarak tanıtılan OPPO Watch, bünyesinde iki adet yonga seti barındırıyor. Bu yongasetlerinden biri olan Qualcomm Snapdragon 3100, Wear OS sisteminin çalıştırılmasına yardımcı olurken, Ambiq Micro Apollo 3 isimli yongaseti ise OPPO’nun düşük güç modunun kararlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

OPPO’nun yeni akıllı saati, 46mm ve 41mm olmak üzere iki boyutta geliyor. Büyük boyutlu model 402 x 476 piksel çözünürlüğünde 1,91 inç AMOLED ekran ile geliyor. Küçük gövdeli model ise 320 x 360 piksel çözünürlüğünde 1,6 inç OLED ekran ile karşımıza çıkmaktadır.

OPPO-Watch-1024x438

6000 serisi alüminyum alaşımdan üretilen gövdeden oluşan cihazın arka yüzeyi seramikten oluşmaktadır. Küçük gövdeli versiyonda ise bu alan plastiktir. Her iki versiyonda da plastik bir kayış bulunuyor. Çin’de satışa sunulacak olan versiyonda ise ekstradan paslanmaz çelikten oluşan bir cihaz karşımıza çıkıyor olacak.

OPPO’nun yeni akıllı saat modeli WearOS işletim sistemi ile çalışıyor. Google Play Store üzerinden çeşitli uygulamaları bu cihaza indirebiliyorsunuz. Google Play, GPay ve OK Google desteği sunan cihaz diğer akıllı saat modellerindeki çoğu özelliklere de sahiptir. Bu özelliklere alarm, bildirimler ve spor takipleri de dahildir.

OPPO-Watch-2-1024x442

Akıllı saatin sahip olduğu iki modda da büyük farklılıklar mevcuttur. Akıllı modda 41mm olan model 24 saat dayanabilirken 46mm olan model ise 36 saat dayanabilmektedir. Güç tasarrufu modu aktif edildiğinde ise iki cihaz da 14-21 gün arasında dayanabiliyor. Bununla birlikte küçük gövdeli cihazda 300mAh kapasiteli bir batarya, büyük gövdeli modelde ise 430mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor.

“OPPO Watch Akıllı Saat Modeli Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir